Moderátoři: smith

jano7B9

Uživatel
#51 - 26. 11. 2007, 18:16

heeej trnavske pivo vyrabaju este...vola sa Horden...a ja ze uz skoncili... 😃 to sa da vypit este 😉

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Archypov

Moderátor
#52 - 26. 11. 2007, 23:03

Milý Jano. S fraštáckym pivom máš absolútnu pravdu, bola to močovka. Predpokladám však, že Ty si ho nikdy nepil, si na to príliš mladý. Pri pive Horden sa trochu pozastavím. To je totiž taká istá močka ako bol Hlohovský ležiak, aj keď je vyrábaný novou receptúrou.
kacuro: Dnes tu pijeme čokoľvek, dobré značky z Čiech prišli aj do Okresu Hlohovec. Ja mám ale osobne najradšej naše, Topvar desinu, jednoducho mi chutí viac ako hociktoré iné pivo.

pavelgregor

Moderátor
#53 - 26. 11. 2007, 23:12

No. pánové ( a dámy ) pokud do KH každej přivezeme na okošt pivko ze svých končin, tak by to mohl být pěknej rachot 😆

Archypov

Moderátor
#54 - 26. 11. 2007, 23:15

Nepochybne 😉

jano7B9

Uživatel
#55 - 26. 11. 2007, 23:18
hlohovecke pivo bolo najhorsie v cssr 😃 stamgasti nanho spominaju ! trnavke sa dalo... ale uz aj to skoncilo tusim.. samozrejme tieto dve boli uplne daleko na chvoste v chuti piva...

musim sa sam citovat...

  1. ja som ho nepil a to som ani nenapisal 😉
    ...horden som pil....raz dobry raz zly..ako sa im podaril..to bolo asi pred 5-6 rokmi 😕
  2. kazdy uzna ze horden je lepsi ako hlohovec beer
  3. napisal som ze obe boli chutovo na chvoste 😃 😎

ale ako kvalitar mozem povedat jedno s istotou...kazdemu chuti nieco ine... 😉
iny kraj ina chut...a vsade je ina chut vody,chut prisad atd atd 😎
a v pripade nudze je dobra aj voda z bacoriny 😃

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Tomako

Moderátor
#56 - 27. 11. 2007, 00:05
No. pánové ( a dámy ) pokud do KH každej přivezeme na okošt pivko ze svých končin, tak by to mohl být pěknej rachot 😆

no tak to si to asi pekne uzijete 🙂
po nekterem radobypivu budou mit toalety posviceni 😈

kacuro

Uživatel
#57 - 27. 11. 2007, 06:30

ono je to i o zvyku, chodíval jsem např. do jedné hospůdky, kde měli Pilsner a Staropramen. Staropramen mi nechutná a Plzeň není nejlevnější, takže jsem pil spíš ten Staropramen, sice mi moc nechutnal, ale s brambůrkama se to dalo 🙂 no a po čase jsem si na něj zvyknul, že už mi nevadil. po hospodách už nechodím a tak když přijdu někam, kde mají Staropramen, tak mi zase nechutná 🙂 to samé Zlatopramen, který tu vůkol všude čepují ...

roland22

Uživatel
#58 - 27. 11. 2007, 07:48

"najlepsie" pivo je to v plechovkach z lidla, co stoji okolo 10 korun... nic horsie som v zivote nepil 😁

ale teraz vazne, najlepsie pivo co som zatial pil bola flekovska trinaska.... nechystate sa niekto z Prahy na burzu do TN 8.12. ze by ste mi doniesli??? 🙂

jano7B9

Uživatel
#59 - 27. 11. 2007, 11:18

myslim ze najlepsie pivo na svete ma CR-SR.....
a k tomu lidlu.je to nemeske pivo.....horsie od neho je pivo Gazda a Pandur z Teska za 3 - 5 Sk za pol liter 😃

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

grofik

Uživatel
#60 - 27. 11. 2007, 15:42

Najlepšie pivo vyrába Plzeňský Prazdroj. 😉
Samozrejme musí byť dovezené z Plzne,pokiaľ je vyrobené vo Veľkom Šariši to už nie je to pravé orechové. 🙂

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.