Moderátoři: smith

___

Uživatel
#761 - 21. 1. 2012, 18:42

facctory, drnco: 😁
"Varovanie Ministerstva zdravotníctva: Zbieranie mincí Vám môže vypatlať hlavu. Prvý prípad sa potvrdil na Záhorí!"

drnco

Uživatel
#762 - 21. 1. 2012, 22:45

Dula77:bol som tam uz 05:45 ale tie mince sme s kamosom kupili asi tak kolo10tej doobeda...

Sigur:nemam na zbieranie peniaze tak ze sa toho nebojím,ale ak by som na to mal tak urcite sa do toho pustííím 😉

grofik

Uživatel
#763 - 22. 1. 2012, 02:08

Trenčín OK. pekný obraz ,sada lyžičiek, super krištálové sklo a jeden grajciarik Františka II. mincovňa G. a kvalitný med. 😉
Dokonca aj káva bola dobra platil pán Továrnik. 😃 😁

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Beppo

Uživatel
#764 - 22. 1. 2012, 15:16

ja som tam videl predavat aj cesnak a orechi ale bohuzial tento zberatelsky sortiment nezbieram 😃 A inak s burzou v TN som vysoko spokojny.

grofik

Uživatel
#765 - 22. 1. 2012, 20:19

Predávala sa aj saláma... 😉
Med som spomenul len preto , predajca predával poctivý med .
Trenčín nie je len o minciach, beriem to ako mesačnú spoločenkú udalosť občas pokecať s priatelmi a známymi s rôznych kútov krajiny.

Pokiaľ chcem mincu čo mna zaujíma zájdem do Kroměříža. Lučenca, Šturova atd...... 😕

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Beppo

Uživatel
#766 - 22. 1. 2012, 20:28

🙂 tak salám som si nevšimol. 🙂 Ja som tam stretol pána ,,starožitníka,, z Nitry a ešte jedného predajcu z NR. Inak nikoho známeho. Mňa ešte dojalo to že je v celom areáli prísne zakázané fajčiť a pár farebnejších spoluobčanoch si dokonca zapálílo priamo vo vnútri pri svojom predajnom stole 🙂 Ináč ako som písal vysoká spokojnosť ,dúfam že nebudúce tam niekoho stretnem aj z tohoto fóra.

Jozino89

Uživatel
#767 - 22. 1. 2012, 20:38

Škoda,že momentalne mam na hlave skúšky a koníček šiel nabok😞

grofik

Uživatel
#768 - 23. 1. 2012, 07:51

Pravda , fajčiť sa nemá vo vnútri, ale pri káve môže 😃

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

pzberatel

Uživatel
#769 - 23. 1. 2012, 08:40

Ja som toho zujimaveho v Trencine moc nenasiel, co sa tyka minci, tak som nakupoval katalogy. Tiez som kupil u Gala Denarius a bol som milo prekvapeny. Hlavne recenzcie novo vydanych katalogov na konci potesili.

drnco

Uživatel
#770 - 23. 1. 2012, 22:36

Aj ked uz som sa pytal tak predsa len sa spytam este raz na burzu v lučenci. v porovnani s trencinom je slabsia a mensia? byvaju vzdy obsadene vsetky stoli?treba rezervovat dopredu alebo stavi si kupit po prichode? o kolkej vlastne tato burza zacina?
Dakujem Drnco

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.