Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

babygulka

Moderátor
#171 - 3. 5. 2013, 21:30

mam otazocku ohladne tych znamok ,bude to mat v buducnoctnosti nejaku ceny, ked je to tak maly naklad? ja myslim, ze ano...co myslis Pavle?

regula_jan

Moderátor
#172 - 3. 5. 2013, 22:56

Můj osobní názor je, že tyto známky budou mít za pár let reálnou hodnotu tak o 25% vyšší, než běžné známky. Ale tak první tři, možná čtyři vydání možná od + 50% do +120%... Pouze odhad

feja11

Uživatel
#173 - 3. 5. 2013, 23:03

A co říkáte na to, že Česká pošta bude vydávat soukromé vlastní známky v sešitkové úpravě !!!

regula_jan

Moderátor
#174 - 3. 5. 2013, 23:08

No, ať si dělají co chtějí. Od příštího roku asi přestávám odebírat novinky a na místním eshopu si objednám jen známky, které se mi budou líbit :-)

kefidlo

Uživatel
#175 - 3. 5. 2013, 23:31

tydle statni podniky, co utraceji penize poplatniku za zbytecnosti.....

vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)

regula_jan

Moderátor
#176 - 3. 5. 2013, 23:53

Jenže zrovna pošta na tom dokáže očividně vydělat...

Pavel_III

Moderátor
#177 - 4. 5. 2013, 02:21
A co říkáte na to, že Česká pošta bude vydávat soukromé vlastní známky v sešitkové úpravě !!!

babygulka napsal/a:

mam otazocku ohladne tych znamok ,bude to mat v buducnoctnosti nejaku ceny, ked je to tak maly naklad? ja myslim, ze ano...co myslis Pavle?

Já myslím, že vyšší hodnotu budou mít ty hůř sehnatelné, takže třeba Pojišťovna, Ostroj Opava a dost možná Ogilvy, protože čert ví co s tím kdo porobil a tak. Ostatní se budou pohybovat lehce nad výrobní/prodejní cenou ... ale kdo ví. Je možné, že se za pár let někteří sběratelé probudí (a dostane se to i k cizincům) a pak by tyto první mohly i dost podražit. Ale třeba to zůstane spíše spíš na okraji jako dnešní koresponďáky jejichž náklady nejsou o mnoho vyšší a na počty kusů známek (600×5 až 25) ani nedosáhnou.

Na to neříkám nic, to čtu prvně! Ale v Rakousích tam mají ty úpravy TL tak divoké, že jsem ani nepochopil co všechno je tam možné. A to jsem si nějaké na ukázku kdysi pořídil (netvrdím, že se mi námět zamlouval).


Karásek měl kdysi velkou srandu z toho, že mu v Austrálii udělali tehdy na ty první personalizované kupóny podobenku. Prostě mu jednou došla obálka a na kupónu byl on sám. 😁
Když to potom zavedli na Slovensku udělal jsem totéž jedné slečně. Bohužel, neměl jsem tolika Sk a tak já osobně nemám dnes celý TL ale jen 2/3. 😐

solmyr

Uživatel
#178 - 13. 5. 2013, 14:26

Zdravím,

pár čerstvých informací k vlastním známkám "Pardubice - krematorium":

napsal/a:

Známky máte možnost zakoupit v sídle naší společnosti.
Jedná se o množství 1 arch/500,-Kč.

Služby města Pardubic a.s.
Hůrka 1803, 530 02 Pardubice - Bílé předměstí

kontakt: paní Světlana Pozníková
poznikova@smp-pce.cz

Zásilkový prodej bohužel nevedou. Kdo by měl zájem, mám i číslo mobilu na paní Pozníkovou.

Osobně by mě docela zajímalo, jak dlouho jim tam tyhle známky budou ležet ladem, když nejsou ochotni je poslat poštou ...

Yrjo

Uživatel
#179 - 14. 5. 2013, 11:20

1.6. mám cestu do Pardubic. Je to sice sobota, ale kdyby měl někdo zájem (do své sbírky je nechci) mohl bych zkusit známky koupit.

solmyr

Uživatel
#180 - 14. 5. 2013, 13:02

Zdravím,

měl bych zájem, ale v sobotu to bohužel nepůjde, dostal jsem teď mail od paní Pozníkové:

napsal/a:

Známky jsou připraveny k osobnímu odběru v sídle naší společnosti, Hůrka 1803, Pardubice, každý všední den od 7,00 - 15,30. Jedna osoba 1arch/500Kč.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.