Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

smith

Moderátor
#61 - 30. 1. 2013, 16:48
Mně by se líbila ta pětibarevná kombinace na dopise ... jenže to je reálné jedině jako reko do ciziny ... Se budu muset s někým domluvit. (Balíčky jsou, z tohoto hlediska blbé.)

Pavel, ak to chceš môžeš mi to poslať ako R dopis na Slovensko, aby si mal správne použitie. Prípadne to môžeme skombinovať s tým, že nepreberiem, a Slovenská pošta ti to vráti (bude aspoň sranda) 😃

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Pavel_III

Moderátor
#62 - 30. 1. 2013, 17:01
Pavel, ak to chceš môžeš mi to poslať ako R dopis na Slovensko, aby si mal správne použitie. Prípadne to môžeme skombinovať s tým, že nepreberiem, a Slovenská pošta ti to vráti (bude aspoň sranda) 😃

A to zase není tak špatná nabídka!! 😁 Ale já bych dal přednost variantě s tím převzetím. Přijde mi to tak nějak čistší.

smith

Moderátor
#63 - 30. 1. 2013, 17:31

Nie je problém.... Viac cez súkromnú správu. V profile mám mail.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Pavel_III

Moderátor
#64 - 30. 1. 2013, 21:17

Já o vlku a vlk se právě ozval 😮 :

Vážení filatelisté,

děkuji Vám za velký ohlas, který vyvolala naše vlastní známka.

Omlouvám se , že reaguji až nyní.

Na známce je náš znak, který symbolizuje sv. Františka z Assisi nad Špindlerovým Mlýnem ve čtyřech ročních obdobích.

V roce 2007 jsme postavili kapličku zasvěcenou právě tomuto světci a od té doby jsou zde konány vždy 1. neděli po 4.10. (svátek sv.Františka ) poutě. http://www.erlebachovabouda.cz/sveceni-kaplicka-sv-frantiska-fotogalerie.

K dalším originálním produktům patři kniha o hotelu “Příběh Erlebachovy boudy” a časopis pro děti “ Erlebášek ”.

Známku jsme plánovali prodávat jen jednotlivě a archy jen pro stálé hosty jako výjimečný dárek.

Chápu sběratelskou vášeň a proto jsme se rozhodli prodat jeden a pouze jeden arch za X Kč včetně DPH všem, kdo nám napsali.

Pokud bude váš zájem trvat, tak bude možné arch zakoupit na recepci hotelu Erlebachova bouda. www.erlebachovabouda.cz

V případě, že budete chtít arch zaslat poštou, tak prosím pošlete částku Kč X,- za arch + Kč 50,- (poštovné a balné), celkem tedy Kč 740,- ... (a dál, abych snad neporušil listovní tajemství, to kopírovat nebudu).

elle

Uživatel
#65 - 30. 1. 2013, 21:43

A proc tam delas namisto cen krizky, kdyz tam nakonec nechas konecnou castku s postovnym? 740-50=690Kc za arch :-)

elle34 (zavináč) upcmail.cz

Pavel_III

Moderátor
#66 - 30. 1. 2013, 21:44

Protože su děsně šikovné!!

Pavel_III

Moderátor
#67 - 31. 1. 2013, 01:54

Ještě k tomu Benešovi - když jsem před pár lety koupil unikátní kompletní arch (60 známek) za nějakých, 15000 Kč, arch, kterých bylo celkem vytištěno 5 až 7 (poněvadž jeden /a jen jeden/ katalog udává náklad 300 - 400 kusů známek, což je při 60 známkovém archu dost špatně dělitelné), musel bych mít dost dobrý důvod abych za ten Benešův platil 4000 Kč a ten nemám.

kefidlo

Uživatel
#68 - 31. 1. 2013, 10:03

Jak si stojí vlastní kupóny zbírá je někdo ? a je někde nějaký oficiální seznam už vydaných ? ...vážně uvažuji o pár kupóncích .) alá David Szalay....
...určitě to je alespoň dobrá reklama...

vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)

dejvy

Moderátor
#69 - 31. 1. 2013, 13:22

Sbírají se tiskové listy řady "V" (přítisky zhotovené ofsetem). Jejich seznam vyšel v katalogu Pěnkava, neúplný seznam všech přítisků je pak na stránkách ČP http://www.ceskaposta.cz/cz/filatelie/postfila/prehled/default.php.

ikanek

Moderátor
#70 - 31. 1. 2013, 18:18
Ještě k tomu Benešovi - když jsem před pár lety koupil unikátní kompletní arch (60 známek) za nějakých, 15000 Kč, arch, kterých bylo celkem vytištěno 5 až 7 (poněvadž jeden /a jen jeden/ katalog udává náklad 300 - 400 kusů známek, což je při 60 známkovém archu dost špatně dělitelné), musel bych mít dost dobrý důvod abych za ten Benešův platil 4000 Kč a ten nemám.

Tak to gratuluji Pavle. To musí být docela zázrak, že se celý arch vůbec zachoval. Já mám archy taky docela rád, protože mám pak podle čeho dělat rekonstrukce archu pro jednotlivé známky. To hodně pomůže pro určování pravosti.

Tak dobře zdokumentovat a hlavně netrhat (pokud to tedy není nutné).

Já jsem musel jeden arch roztrhat na kousky, abych zachránil většinu známek. Jinak by i při sebelepší manipulaci za chvíli hrozilo, že bude 1/2 známek nenávratně zničena. Ale jinak bych arch netrhal a raději ani nepřehýbal a to ani pro výstavní účely (to ho raději nevystavím a nebo použiju větší listy).

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Umění 1999 - razítkovaná - č. 237-239

Umění 1999 - razítkovaná - č. 237-239

Cena: 52,- Kč

Přejít na eshop
Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

Cena: 153,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1738

Rakousko - čistá - č. 1738

Cena: 5,- Kč

Přejít na eshop
I. světový festival demokratické mládeže v Praze - čistá - č. 456-457

I. světový festival demokratické mládeže v Praze - čistá - č. 456-457

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Krásy našich měst (část 2) - čistá - č. 849-851

Krásy našich měst (část 2) - čistá - č. 849-851

Cena: 22,- Kč

Přejít na eshop
Lupový klip na brýle - LCH CE35 - D 082B

Lupový klip na brýle - LCH CE35 - D 082B

Cena: 260,- Kč

Přejít na eshop
Francie - letecké - série číslo 305-311

Francie - letecké - série číslo 305-311

Nabídněte cenu

Přejít na eshop
Albové listy A4 POMfila SSSR - 1966-1970 - nezasklené (82 listů), vč.zesílených euroobalů, papír 160gr.

Albové listy A4 POMfila SSSR - 1966-1970 - nezasklené (82 listů), vč.zesílených euroobalů, papír 160gr.

Cena: 1050,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 977

NSR - čistá - č. 977

Cena: 5,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Martin Ručinský - 238 - Rookie

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Martin Ručinský - 238 - Rookie

Cena: 14,- Kč

Přejít na eshop