Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Pavel_III

Moderátor
#811 - 27. 7. 2016, 00:28

VZ Policie na obyčejném dopise. Nedávám celé, poněvadž je to podlouhlá okénková obálka, kde, po hříchu, není ani razítko odesílatele. Ale byl to dopis z MNV, čili ouřadu obecního. Pěkné razítko, řekl bych. (A říká mi "Pane!" Vyžebral jsem ho. 😉)

V poslední době se vyrojilo i několik tenistů. Jinak, ještě že jsou prázdniny a posílají se čumkarty, je aspoň něco se známkou! (Tohle není to moje.)

No a pak ještě dvě ukázky nepoštovních "sběračů zásilek". První je jakási FRIEND POST (se sicilskou vlajkou) a druhá, jak si lze přečíst "POST BY Me". Vzhledem k tomu, že jsem viděl dvě takovéto, tak mohu říci, že to číslo (766780) je nejspíš pořadové, neb se mění.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

solmyr

Uživatel
#812 - 27. 7. 2016, 16:42

Zdravím,

tak už je možné si objednávat vlastní známky "1. letní OLYMPIJSKÝ PARK RIO-LIPNO 2016"... tady. Jen ty ceny .. 😲

Pavel_III

Moderátor
#813 - 27. 7. 2016, 23:22

Tak to jedině vsadit a vyhrát. Anebo počkat až zjistí, že přestřelili a půjdou s cenou dolů.

Nuž a jedna z praxe -> Lipno - cartes maximum:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

pavlinka

Moderátor
#814 - 28. 7. 2016, 09:57
Zdravím, tak už je možné si objednávat vlastní známky "1. letní OLYMPIJSKÝ PARK RIO-LIPNO 2016"... tady. Jen ty ceny .. 😲

Oni vědí, že filatelisti jsou prachatí oslíci, kteří to koupí...... 😉 Normální člověk za to ty peníze nedá.

Pavel_III

Moderátor
#815 - 28. 7. 2016, 19:13

No, myslím, že ví prd.

Obrázek vložený uživatelem

Ale třeba to mají nachystáno pro bohaté sportovce.

(Mimochodem, vsadil jsem si. Na první pořadí stačí jeden sloupec, to není zas tak veliká investice. 😎 )

buda

Uživatel
#816 - 4. 8. 2016, 11:59

Další obálky s vlastními známkami

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

tul-uk

Uživatel
#817 - 4. 8. 2016, 15:02

To vypadá jako obálky k ZS Kodeš, ne?

buda

Uživatel
#818 - 5. 8. 2016, 10:17

ano je tomu tak

solmyr

Uživatel
#819 - 18. 8. 2016, 22:38

Zdravím,

dá se někde ten ZS Kodeš koupit (za rozumnou cenu) ? Kdysi jsem to zkoušel v jisté firmě ale nikdy neměli schválení k prodeji ...

tul-uk

Uživatel
#820 - 23. 8. 2016, 11:22

Jeden zrovna nabízí někdo na Aukru za 6400. No nekup to.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.