Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Pavel_III

Moderátor
#801 - 27. 7. 2023, 16:35
Takze posta nabizi sluzbu, o ktere vi predem, ze ji neni schopna zajistit. Stejně jako dorucovani cennych psani na adresu.

Management , že se to bez problémů zajistí a proto propouští 500 doručovatelů (ačkoliv si myslím, že z toho počtu už tak 600 uteklo i bez propouštění).
Ale mezi náma, já bych toho expresáka nedělal. Sice by si při důchodech vydělal tisíce na tringeltech a v bezdůchodových dnech by toho měl výrazně míň, ale těch důchodů je spousta (což trvá dlouho) a kilometrů za den mraky i s oblaky.

numismat

Moderátor
#802 - 28. 7. 2023, 22:51

Ocekaval jsem nasledujici vyvoj:
Rok 2024: dorucovani D+1 jednou za tyden, ekonomicke jednou za 14 dni
Rok 2025: propusteni vsech dorucovatelu, pro zasilky si budeme chodit na postu
Zda se, ze v jiznich Cechach jsou napred:
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-na-jihu-cech-kolabuje-posta-chybi-dorucovatele-40439102#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart

Pavel_III

Moderátor
#803 - 2. 8. 2023, 00:11

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-na-jihu-cech-kolabuje-posta-chybi-dorucovatele-40439102
To bude prdel až managementu někdo vyúčtuje výsledky jejich práce! Knap a management bude muset vrátit cca 100 miliónů za způsobené škody.

Jaromir

Moderátor
#804 - 2. 8. 2023, 12:40
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-na-jihu-cech-kolabuje-posta-chybi-dorucovatele-40439102 To bude prdel až managementu někdo vyúčtuje výsledky jejich práce! Knap a management bude muset vrátit cca 100 miliónů za způsobené škody.

Pavle, to se mýlíš. Management si přiděli 100 milionovou odměnu.

Pavel_III

Moderátor
#805 - 2. 8. 2023, 23:29
Pavle, to se mýlíš. Management si přiděli 100 milionovou odměnu.

To jo. Ale po převratu bude platit!
Jenže převrat nemá kdo udělat.
Jiná otázka je, kdo bude doručovat až všichni zdrhnou? Mokrý sen managerů, že to, skoro zadarmo, budou dělat brigádníci je někde na úrovni trvale obývané stanice na Marsu. Teoreticky to je možné, prakticky se toho nedožijem.

Pavel_III

Moderátor
#806 - 2. 8. 2023, 23:32

Ovšem bacha! Tohle jsem dneska měl na doručení! Sice to zdálky vypadá jako žertík - likvidace zásob, ale není.
Fakt nechápu, kde se to vzalo. A ne, nenašel jsem je tam.
Další rarita je v tom, že to razítko ani nemá PSČ.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

ferovyobchodnik

Uživatel
#807 - 3. 8. 2023, 07:10

ferovyobchodnik@seznam.cz

Pavel_III

Moderátor
#808 - 14. 8. 2023, 22:25

Ne, není to fejk! A nepochybně to bude řádně doručeno!! (By mne zajímalo, jak by to chtěli reklamovat a ev. soudně vymáhat.)
Jako, že si z nich někdo udělá prdel, to zcela chápu, ale že ti pitomci to vezmou vážně ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pavel_III

Moderátor
#810 - 21. 10. 2023, 00:21

Bavi se dva manazeri po svatcich, co udelali s vanocnim bonusem.
Jeden rika
"No tak¨vzdycky jsem si chtel zagolfovat v Karibiku, tak jsme si udelali po vanocich malou rodinnou dovolenou na Saint Lucia. A co ty, jeli jste nekam?"
"Ani ne," povida druhy manazer, "ale kupuju lod abych si na to rybareni na mori mohl vzit s sebou kamose nebo pritelkyni. Dvoumotorovou, s poradnym navigacnim systemem a radarem. takze se mi ten bonus siknul."

Vychazej z kancelari, potkaj na dvore nejakeho pracovnika, a ptaj se vlidne - Tak co, Pepiku, co sis dopral za vanocni bonus?"
"No to vite", povida Pepik, "zimni boty jsem mel už rozedrany, kdyz jsem slapl do snehu, do bot mi teklo, tak jsem si konecne koupil novy, podivejte se na ne, ty jsou!"
"A co jsi udelal s tim zbytkem?" nevericne na to manazeri.
"No co by... zbytek jsem si doplatil"

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.