koolabs

Uživatel
#11 - 3. 7. 2024, 18:40

nejlépe je zeptat se v konkrétní zemi že které znamky jsou.
nejvice jste jich nafotil USA, tedy na jejich Forech
rovněž tak více německých už jsem.zminil německé fórum.
i já vám děkuji za důstojné zakoceni debaty.
pokud by jste.mel zájem kontakt na sebe jsem vám poslal v prve odpovědi.

xaverian

Uživatel
#12 - 3. 7. 2024, 21:53

do teto sekce opravdu nepisu z mnoha duvodu. jeden z nich je tento

vazeny pane Jaroslave, pokud se vam nikdo neozval, tak vas dotaz postrada neco zajimaveho, tudiz muzete smele pocitat s tim, ze se vase znamyk v limite blizi nule.
doporuceni: zkuste to cele dat na aukro od koruny. pokud to prodate, verte, ze budete spokojen. pokud ne, tak to vyhodte.

jen doplneni.

mnozi, co sem davaji takoveto "poklady" si pravdepodobne neuvedomuji, ze oceneni potrebuje nejaky cas. a cas jsou, jak znamo, penize. tito lide prosedeli na prdeli stovky/tisice hodin aby dosahli nejake urovne poznani.
pak prijdou ruzni .... podotykam ruzni (!) lide a chteji ocenit svou sbirku po dedeckovi. takovych jsou zde mraky. samozrejme zadara, jak jinak v cesku, ne? a kdyz se jim nikdo neozve, respektive se ozve vyse diskutujici koolabs a ma nejake pripominky, tak jsou nasrdeni az nastvani a odchyzi.
v tomto se samozrejme neda branit a ani zabranit.

proto v tomto foru NIKDY a NIKOMU radit nebudu. protoze nejsem blb, abych si nechal potom jeste nechat nadavat do ... ( radeji nemluvit )

zdravim

Wjem

Moderátor
#13 - 3. 7. 2024, 22:54

Ale, tak úplně bezcenné zřejmě nejsou - to by se kolega koolabs tak neangažoval.

Třebas ty z německé okupace Srbska, míněno ty nevyšší hodnoty, pokud mají čistý beználepkový lep a pokud jsou přetisky pravé...

koolabs

Uživatel
#14 - 4. 7. 2024, 08:57

no já se angažoval na první varku fotek s předpokladem , že pan majitel na větší množství a to bych byl ochoten ohodnotit a případně koupit.
ano v druhé varce by mohly být cenejsi, ale z fotek to neodhadnete.
jinak pokud se vyjadrim, tak se snažím konkrétně dle katalogu, nikoli psat obecně to je cenné.

jaroslavberky86

Uživatel
#15 - 10. 7. 2024, 14:48

zruste toto forum nikam nevede ,stejnak tazatel malo kdy dostane veruhodnou odpoved,a kdyz je mu neco nelibi tak se na neho vsechny vrhnou a zacnou ho poucovat...tak usuzuji z komentaru ostatnich co se ptaji na cenu.To jsem jeste nevidel co se tady deje.Z lidi delaji blbce,a vyuzivaji neznalost lidi . vV pripade drahych znamek vas odvedou z fora a nabidnou vam zanedbatelnou cenu za znamky .hranici to tady s podvodama na neznale tazatele.tohle se vam nebude libit a vrhnete se na mne z kritikou jak to je tady bezne....to vam jsesti neprinese...lide to uz vidi a pisou o tomto forum nehezke veci tak vtom asi neco bude nemyslite....

gepost

Uživatel
#16 - 10. 7. 2024, 18:42

Vážený pane jaroslavberky86, až vaše hlava trochu vychladne a emoce se zklidní, určitě se zamyslíte a dojdete k závěru, že "blbce" jste ze sebe udělal pouze vy sám. Dále zjistíte, že pokud nemáte žádné důkazy o proběhlých podvodech, jedná se pouze o vaše domněnky a tudíž nemáte právo kohokoliv předem zatracovat. Možná vám po čase i dojde to, co zde na tomto fóru již mnohokrát od zkušenějších zaznělo, tedy to, že ve sběratelství nelze nikdy dopředu určit, za kolik se nakonec která věc prodá, zrovna tak jako že běžné známky je lepší nabídnout rovnou na nějaké prodejní portály a doufat, že někdo projeví zájem. U známek, které se v náhledu mohou jevit jako trošku cennější vám z fotek nikdo nedokáže známku spolehlivě nacenit, pokud ji nebude mít možnost po všech stránkách identifikovat detailně. Pak jedině přibližnou hodnotu, najde-li v sobě tolik odvahy se do toho pustit. Na ty cennější vás zde určitě vždy někdo alespoň upozorní.
Kritizovat je to nejjednodušší, mít trpělivost je náročnější a bejt v dnešní době slušnej a bejt rád a vděčnej za jakoukoliv reakci na jakoukoliv - i nejednoznačnou - otázku už dokáže opravdu nemnoho lidí.
Nebývám zde často, ale dosud nikdy se mi nestalo, že by zde někdo někoho z jakéhokoliv důvodu napadal či obviňoval z něčeho takového, jako VY. Naopak.
Držím palce a přeju pevné nervy všem, kteří nepodléhají náladám a nepřiměřeným útokům a i nadále budou přispívat na toto fórum pro pomoc a podporu všem, kteří to myslí se svými koníčky a zálibami vážně.

jaroslavberky86

Uživatel
#17 - 10. 7. 2024, 19:49

Pane to nema cenu se dohadovat ja cerpam z recenzi a odpovedi lidi co tady zadali o pomoc...je mi to lito ze to svadite na moje emoce a naladu ale v tom to nebude ..tomu verte....tuhle stranku opoustim a uz me tady nikdo neuvidi...pravda se spatne prijima .presne jsem to psal ze se vse obrati a budu spatny ja....lidi zamyslete se nad timto forem a ctete recenze a odpovedi jake jsou vam podavany a udelate si svuj usudek...

smith

Moderátor
#18 - 10. 7. 2024, 21:01

Pán Jaroslavberky86, môžem Vás poprosiť odkaz na tie recenzie. Rád by som ich prečítal, aby som si utvoril vlastný názor, obraz. Ďakujem.
Akonáhle uvediete odkaz uzamknem túto tému, nakoľko už to nie je o filatélii, ale obviňovaní, urážaní jeden druhého.
Ďakujem za pochopenie.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

pepahavel

Uživatel
#19 - 12. 7. 2024, 12:03

Ty recenze by mě taky zajímaly, ale předpokládám, že neexistují.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Albové listy A4 POMfila ČR - ročník 2012, zákl. verze - (8 listů), bez obalů, papír 160gr.

Albové listy A4 POMfila ČR - ročník 2012, zákl. verze - (8 listů), bez obalů, papír 160gr.

Cena: 64,- Kč

Přejít na eshop
Bublinky na mince CAPS 46

Bublinky na mince CAPS 46

Cena: 143,- Kč

Přejít na eshop
Lupa čtenářská s pevnou obdélníkovou rukojetí - LCH 8275A - D 014

Lupa čtenářská s pevnou obdélníkovou rukojetí - LCH 8275A - D 014

Cena: 257,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Viacheslav Fetisov - 96

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Viacheslav Fetisov - 96

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
XIV. světový silniční kongres - čistá - č. 1908

XIV. světový silniční kongres - čistá - č. 1908

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Esa Tikkanen - 53

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Esa Tikkanen - 53

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Pražský hrad - čistý - aršík - č. A1681

Pražský hrad - čistý - aršík - č. A1681

Cena: 15,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1687

Rakousko - čistá - č. 1687

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Propagace 50. výročí Československa - čistá - č. 1655

Propagace 50. výročí Československa - čistá - č. 1655

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Dave Poulin - 9

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Dave Poulin - 9

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop