Moderátoři: smith

OtravnyKomar

Uživatel
#821 - 25. 8. 2021, 16:15

Proč myslíš že byl na archeolokalite?

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Renegatus Paul

Uživatel
#822 - 25. 8. 2021, 16:34

Vykopal tam víc římskejch mincí...


Po předem vytipované lokalitě jsem si vytyčil cíl nějakýho toho Římana kopnout.

Nemůžu si pomoct..prostě dement. Paštikář, co mu nestačí si vzít z Chorvatska jen písek a mušle, ještě potřebuje kousek jejich historie..

Až pojedu do Řecka, vezmu si taky detík..Vytipoval jsem si Thermopyly, tam určo něco ještě bude!!! 😕

Renegatus Paul

Uživatel
#823 - 25. 8. 2021, 16:52

Kdyby ho tam někdo čapnul tak z toho je průser mezinárodní, je to trestnej čin a ještě se tím chlubí na internetu jakej je pašák, za poplácávání po ramenou ostatních...
To bych blil 😉

opal

Uživatel
#824 - 25. 8. 2021, 17:16

Kdyby ho tam někdo čapnul tak z toho je průser mezinárodní.....
To už se stalo v Indii při lovu brouků. Žádný problém, rozvědka doveze takovému člověku falešné doklady aby prošel přes kontroly a vrátil se domů.

opal

Uživatel
#825 - 25. 8. 2021, 17:19

U Papuánců je to horší. V pralese nejsou úředníci nebo policajti, jenom domorodci. A ti věří, že v motýlech jsou duše jejich předků. Trest smrti na místě. A stejně se dá motýl Ornitoptera u nás koupit.

PetrPal

Uživatel
#826 - 25. 8. 2021, 17:50

Paul napsal/a:

https://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/stedre-chorvatsko-274158/

Čech jede na dovolenou a jako bonus jim tam prohledá archeolokality, to je naturel.. 😃
Stejně dementní jako Češi, co jeli hledat na ten Slovenskej hrad..a dostali klepeta..

Paštikáři.
Zavřel bych celou famílii a nepovolil jim kontakt ani s rodinou ani s ambasádou.
Nechal bych je zmizet, jako to dělají v Číně.
Za rozkrádání kulturního dědictví cizí země.

ferovyobchodnik

Uživatel
#827 - 25. 8. 2021, 17:56

omg

ferovyobchodnik@seznam.cz

Renegatus Paul

Uživatel
#828 - 25. 8. 2021, 19:17

Hele jako ironie dobrý...

Člověk by nad tím mávl rukou, ale když mě nedávno začal jebat lesák sotva jsem vstoupil do lesa...že nezahrabáváme díry atd..Trvalo pár minut mu vysvětlit, že jsem tam poprvý a jsou mezi náma hovada...tak už jsem na lidi jako výše fakt alergickej. Ať si najdou jinej koníček, když nedodržujou základy.

Renegatus Paul

Uživatel
#829 - 25. 8. 2021, 19:35

http://www.pamiatky.sk/sk/page/zaistenie-detektoristickeho-naradia-pod-hricovskym-hradom

tohle byli taky myslitelé. 😆 Tenkrát se jich ještě zastával Mlejnskej z lovcepokladů...

opal

Uživatel
#830 - 25. 8. 2021, 19:47

Člověk by nad tím mávl rukou, ale když mě nedávno začal jebat lesák sotva jsem vstoupil do lesa...že nezahrabáváme díry atd.
Se divím, že ho vzrušují nějaké dírky po detektorářích. Hledači kamenů kopou několikametrové jámy, takže jim tam lesáci třeba hodí koně. 😲

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.