Moderátoři: Jaromir, smith, ikanek

Jaa-chym

Uživatel
#391 - 20. 7. 2011, 15:03

To je bez debaty. Hodnota takovéto známky s a bez ověření (resp atestu) je natolik diametrálně rozdílná, že vynaložené peníze za ověření se jednoznačně vyplatí. A to nejenom teď, ale už kdykoli dřív, proto je nanejvýš podezřelé, že by za těch skoro sto let nebyla nikým ověřená. U známek nad 10.000 mám pravidelně minimálně 3 znalecké značky...

dědek

Uživatel
#392 - 20. 7. 2011, 18:47

Jaa-chym napsal/a:

...tenhle mi přijde docela věrný...

tady půjde nejspíš jenom o barvu přetisku

elle

Uživatel
#393 - 20. 7. 2011, 19:29

Pokud by byl prodejce opravdu presvedcenej o pravosti prodavanyho zbozi, napsal by min. neco na zpusob "za originalitu rucim vracenim penez" = bez tyhle formulace vetsinou nekupuju nic drazsiho. Mezi poctivymi sberateli v zahranici je uz roky pravidlem, ze na sve zbozi davaji min. 3 tydenni zaruku vraceni penez..

elle34 (zavináč) upcmail.cz

Dracek

Uživatel
#395 - 20. 7. 2011, 20:19

no prodává to Stupka, tak by se tam mělo jít klidně domluvit...
(pokud jsou nějaké pochybnosti)

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

mirek994

Uživatel
#396 - 20. 7. 2011, 20:35

To uvídím, já osobně do toho jdu a požádám o vystavení atestu a poznám🙂))

Jaa-chym

Uživatel
#397 - 20. 7. 2011, 21:01

hezký...

mirek994

Uživatel
#398 - 20. 7. 2011, 21:16

Je to pěkný kousek a už nějaký čas ho scháním🙂))a myslím že ověřeno to je dostatečně - Gilbert,Karásek,Mrňák atd a pokud to bude i s atestem tak je to super 😃

Jaa-chym

Uživatel
#399 - 20. 7. 2011, 23:47

No hlavně jestli je to od Stupky, jak říká Dracek (na eBayi nenakupuju, ale nick "jiri" a ze Stachu sedi - takže ti rovnou udělá i atest🙂, tak by to neměl být problém. A ta cena je bezkonkurenční, samozřejmě se ještě uvidí, na kolika to skončí.

VEP

Uživatel
#400 - 21. 7. 2011, 07:03

Já bych byl opatrnější, od něj jsem koupil na ebay již několik přetiskových známek, které se nakonec ukázaly jako falešné, i když měly znalecké značky. Dle mých zkušeností pokud není na známkách od něj značka Stupka, tak jsem si téméř jistý, že se jedná o padělky - navíc těmi svými znaleckými značkami LE, TE, ... a prodejem hromady příjezdů Masaryka si na věrohodnosti u mě rozhodně nepřidává a byl bych opatrnější.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.