Moderátoři: Jaromir, smith, ikanek

Dracek

Uživatel
#1121 - 1. 6. 2014, 16:40

takhle to mají blbě nastavené už několik měsíců, dle praxe to u delšího slova ukazuje i slova kde souhlasí jen malá část z něj...
jejich systém stojí za ho...
uvedený příklad Pečky a Řecko

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Jaa-chym

Uživatel
#1122 - 1. 6. 2014, 17:16

Jasně, dřív mi to vyhazovalo jen "pecky" - sluchátka do uší, to ještě šlo, ale tohle stojí za.... a hlavně u kratšího slova to zjevně ukazuje, co se mu zachce (viz ten "arch" - tam u těch nabídek nebyly podobný ani 2 po sobě jdoucí písmena...)

solmyr

Uživatel
#1123 - 2. 6. 2014, 08:30
těžko říct, je to asi na hraně...na druhou stranu flaška není podvodník jako jich je na aukru celkem dost...Vrátit se mu to dá vždy :-)

Já jsem od Flašky koupil v několika aukcích i z webu a bez problému, dokonce mě sám upozornil i na lom známky, co nebyl z fotky patrný, a nabídl výměnu za bezvadný kus nebo jinou známku ve stejné hodnotě. Takže zatím spokojenost, i když občas chvilku trvá než známky přijdou, je asi dost zaneprázdněný.

Ynhoj

Uživatel
#1124 - 2. 6. 2014, 09:09

Musím říct, že od Flašky jsem vždy čekal max. týden :-). Tu samou dobrou zkušenost se zasíláním mám i od Streihanse alias Fajfky. Má sice i dost negativ, ale nikdy problém mezi námi nebyl, ba i na email mi vždy reagoval. Musím zaklepat, ale zatím jsem vždy dostal co jsem si objednal. Jen jednou mi přišlo zásilka ze Slovenska v bídném stavu...Cestou se k tomu dostala voda takže známky slepené... Za to, ale nemohl prodejce...resp. mi napsal, že to příště lépe zabalí:-). Co mně "jeduje" jsou plast obálky na CP...Dostal jsem celkem pěknou frankaturu a už rok ji "žehlím" mezi zásobníky, sice nevypadá 100%, ale o 100% lépe.

solmyr

Uživatel
#1125 - 2. 6. 2014, 10:53

Zdravím,

je to už nějaký pátek co Česká pošta zrušila ty hezké papírové obálky na CP a zavedla tyhle plasty. Sice je to o dost odolnější proti vodě, ale zase je to o dost hůř skladovatelné a použitelné do exponátu. Ty staré papírové - to byly pořád ještě obálky, s hezkou frankaturou to byla radost pohledět. Ty nové už jsou spíš takový igelitový "pytlíky", a ty větší už skoro "pytle".

Jaa-chym

Uživatel
#1126 - 2. 6. 2014, 12:15
Já jsem od Flašky koupil v několika aukcích i z webu a bez problému, dokonce mě sám upozornil i na lom známky, co nebyl z fotky patrný, a nabídl výměnu za bezvadný kus nebo jinou známku ve stejné hodnotě. Takže zatím spokojenost, i když občas chvilku trvá než známky přijdou, je asi dost zaneprázdněný.

Jak říkám, s ochotou ani rychlostí problém u něj nikdy nebyl. Jednou jsem dokonce po roce (!) u něj reklamoval meziarší Nitra (zprvu mi přišlo OK a bylo "od flašky", no po roce jsem si ho znovu prohlížel a už mi přišel spoj známek podezřely a taky umístění znal. značek a následně mi bylo znalcem potvrzeno, že je lepené - bez zásadních potíží flaška vyměnil i po takové době). Ale taky reagoval na mé upozornění, že má v aukcích špatně určené typy přetisků (PČ 1919 , tuším typ G) srdečným poděkováním a dotazem, jak to takhle z fotky poznám... takže jako vždy a všude - důvěřuj, ale prověřuj.

Pavel_III

Moderátor
#1127 - 2. 6. 2014, 16:24

Jo, velký známky se na ty CP pytle prakticky nedají použít. Snese to hlavně malé (čili především výplatní) a automatové, hlavně pokud není nutnost je lepit napříč. A známky na tlustším papíře.

Zoubek-05

Uživatel
#1128 - 4. 6. 2014, 09:05

hradcany-spojene-typy-pof-11a-stp-i4282540946.html, další povedená aukce! A nebo a?,slepené či neslepené?

Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.

Jaa-chym

Uživatel
#1129 - 10. 6. 2014, 19:41

jako hezké, což o to, ale nepřijde vám ta cena už trochu (trochu dost) přepálená? neřkuli , že známka jest *

http://aukro.cz/csr1-slozka-hradcany-vzacna-r79-i4301709198.html

smith

Moderátor
#1130 - 10. 6. 2014, 20:55

Rozhodne prehnaná cena.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.