Moderátoři: Šenfi, acme2000, smith

brouck

Uživatel
#601 - 1. 10. 2011, 15:53

ještě foto 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

acme2000

Moderátor
#602 - 1. 10. 2011, 17:29

že by zas nějakej zkušební nástřik? :-)

(já osobně jsem zatím nezaznamenal)

brouck

Uživatel
#603 - 3. 10. 2011, 09:15
že by zas nějakej zkušební nástřik? :-) (já osobně jsem zatím nezaznamenal)

Těžko soudit, na to mám málo srovnávacího materiálu (spíš žádný 😃 ). Chtělo by to sehnat další pětistovky s nižším sériovým číslem z první desky (ser. č. nižší než 100 000, tak jak je to u mé bankovky). Nemáte někdo takovou? Pokud ano, můžete porovnat barvu papíru s ostatními pětistovkami? Díky.

jirka72

Uživatel
#604 - 3. 10. 2011, 10:49

asi varianta ZLUTY PAPIR 🙂 ... honem do aukce, volacka 4000,-
ANTARES se treba chyti 😁

Jinak osobne jsem zatim nevidel

brouck

Uživatel
#605 - 3. 10. 2011, 10:50
asi varianta ZLUTY PAPIR 🙂 ... honem do aukce, volacka 4000,- ANTARES se treba chyti 😁 Jinak osobne jsem zatim nevidel

Mě vůbec nejde o peníze:-) Jen to chci nějak objasnit

jirka72

Uživatel
#606 - 3. 10. 2011, 17:20
Mě vůbec nejde o peníze:-) Jen to chci nějak objasnit

😋 OK, tak ja bych si ji dovolil prevzit k detailnimu prozkoumani za obnos 500Kc !

Ne vazne, nevim, co k tomu napsat, zatim jsem u teto bankovky barevnou variantu nevidel, takze tezko hadat, cim to bude. Jestli to byl 1 arch jinak zabarveneho papiru nebo nejaky jiny test?

vladik

Uživatel
#607 - 7. 10. 2011, 20:41

Tak jsem si "půjčil" balíček pětistovek a bylo jich tam poměrně dost. Neměl jsem moc času to zkoumat. Jen jsem to tak prolítnul, ale bylo to od série E01 až někam po E20. Pokud by byl zájem můžu příští týden z jiného balíčku buď nějaké serie vypsat nebo pokud by byl zájem i nějakou lepší za poštovný a nominál poslat. I když by podle mě stačilo, aby si každý zašel do své banky a pěkně poprosil 😉

brouck

Uživatel
#608 - 10. 10. 2011, 08:32
Tak jsem si "půjčil" balíček pětistovek a bylo jich tam poměrně dost. Neměl jsem moc času to zkoumat. Jen jsem to tak prolítnul, ale bylo to od série E01 až někam po E20. Pokud by byl zájem můžu příští týden z jiného balíčku buď nějaké serie vypsat nebo pokud by byl zájem i nějakou lepší za poštovný a nominál poslat. I když by podle mě stačilo, aby si každý zašel do své banky a pěkně poprosil 😉

Pokud jde o UNC bankovky, určitě bych měl zájem, jednak vypsat i série, aby jsme to mohli zdokumentovat a jednak bych měl i o nějaké bankovky zájem, třeba o sérii E 01 a i jiné.

brouck

Uživatel
#609 - 10. 10. 2011, 08:35
Tak jsem si "půjčil" balíček pětistovek a bylo jich tam poměrně dost. Neměl jsem moc času to zkoumat. Jen jsem to tak prolítnul, ale bylo to od série E01 až někam po E20. Pokud by byl zájem můžu příští týden z jiného balíčku buď nějaké serie vypsat nebo pokud by byl zájem i nějakou lepší za poštovný a nominál poslat. I když by podle mě stačilo, aby si každý zašel do své banky a pěkně poprosil 😉

Asi ani tak nejde zjistit přímo série, protože, jestli se nepletu, v oběhu je stále jen první deska, spíš jde přímo o čísla bankovek, v jakých číselných pásmech byl použit žlutý papír.

Rolf

Uživatel
#610 - 10. 10. 2011, 09:08
Tak jsem si "půjčil" balíček pětistovek a bylo jich tam poměrně dost. Neměl jsem moc času to zkoumat. Jen jsem to tak prolítnul, ale bylo to od série E01 až někam po E20. Pokud by byl zájem můžu příští týden z jiného balíčku buď nějaké serie vypsat nebo pokud by byl zájem i nějakou lepší za poštovný a nominál poslat. I když by podle mě stačilo, aby si každý zašel do své banky a pěkně poprosil 😉

Já myslím že by na mě spíš poštvali ochranku, kdybych poprosil o zapůjčení balíčku pětikil ke zkoumání 😈 😁

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.