Moderátoři: Šenfi, acme2000, smith

PasikCz

Uživatel
#2061 - 25. 2. 2022, 12:58

😃 Uz je jednou i drazil https://aukro.cz/bankovka-200-kc-vzacna-varianta-prouzek-zaire-6982835627
Gash no,... stara znama firma,...

If it is too good to be true it probably isnt.

Vincenzo

Uživatel
#2062 - 25. 2. 2022, 15:48
Celá ta jejich nabídka je k smíchu, ověřený prodejce se 45 negativy, to si aukro dělá z lidí (!)!!! Nejdou kšefty, tak se snaží tímto způsobem to rozhýbat. Co jméno prodejce, to perla na mém black listu! 🙄 Stav 2 s dírou uprostřed, no nekupte to za 50 litrů!! 😆

Když je to pro Vás k smíchu, tak se smějte. K účasti a přihazování Vás nikdo nenutí. Ve finále budete první, kdo u toho bude nalepený hodinu předem. Nerad se s Vámi pouštím do konverzace, ale dovolte otázečku. Jak jste došel ke stanovisku, že Aukru nejdou kšefty?

mischel13

Uživatel
#2063 - 25. 2. 2022, 16:08
Když je to pro Vás k smíchu, tak se smějte. K účasti a přihazování Vás nikdo nenutí. Ve finále budete první, kdo u toho bude nalepený hodinu předem. Nerad se s Vámi pouštím do konverzace, ale dovolte otázečku. Jak jste došel ke stanovisku, že Aukru nejdou kšefty?

Musíte se znát se správnými lidmi z toho portálu a to další nekomentuji! Ano, nikdo mne nenutí, ale upozorňuji ostatní na tyto rozpory, aby zbytečně nevyhazovali peníze za předražené ležáky!

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

trava

Uživatel
#2064 - 25. 2. 2022, 16:22

Jak mohou být v aukci bankovky bez přesného popisu stavu - co to je " stav viz foto, pěkná, hodí se do sbírky a td !! To je přece nesmysl. Cenu bankovky určuje hlavně její zachovalost !!! A jak píše Mischel - na základě popisu reklamace NEMOŽNÁ, takže jasná klamavá kampaň. / ne - li úmyslný podvod ! /

mischel13

Uživatel
#2065 - 25. 2. 2022, 16:41
Jak mohou být v aukci bankovky bez přesného popisu stavu - co to je " stav viz foto, pěkná, hodí se do sbírky a td !! To je přece nesmysl. Cenu bankovky určuje hlavně její zachovalost !!! A jak píše Mischel - na základě popisu reklamace NEMOŽNÁ, takže jasná klamavá kampaň. / ne - li úmyslný podvod ! /

Děkuji, jsou tu tací, kteří se nechtějí pouštět do komunikace, ale ptají se na úplné blbosti, místo na bankovky....!

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

trava

Uživatel
#2066 - 25. 2. 2022, 17:56

Někteří prostě neradi slyší pravdu. Tak je nechme, ať si koupí často kvalitou téměř bezcenné bankovky. Každý je strůjcem svého štěstí. Když mrknete např. na zvětšení nápisu Zaire na 200 Kč 1994, tak jsou tam jasné viditelné přehyby na bankovce. A to není bohužel vidět bankovka proti světlu. U takové věci - rozdíly v ceně ve 100 tisících !!!

Vincenzo

Uživatel
#2067 - 25. 2. 2022, 18:55
Musíte se znát se správnými lidmi z toho portálu a to další nekomentuji! Ano, nikdo mne nenutí, ale upozorňuji ostatní na tyto rozpory, aby zbytečně nevyhazovali peníze za předražené ležáky!

Ano, to je ten pan nikdo o kterém krásně mluvil už pan rada Vacátko. Děkuji za poskytnutí objektivního důkazu o tom, že Aukro nevydělává. Něco podobného jsem od Vás čekal.

Jinak tomu "stav viz foto". Pokud je tam série kvalitních fotek z různých úhlů, proti světlu atd., tedy takových fotek, které přiznají všechny nedostatky té bankovky, tak je problém v čem? Pro mě je to třeba lepší, než když mi tam někdo dá dvě fotky a napíše mi, že je to nula. Raději si z kvalitních fotek udělám úsudek a přeberu tím pádem odpovědnost.

trava

Uživatel
#2068 - 25. 2. 2022, 19:05

Moc fotek prot světlu ani z boku tam není. Líc, rub a detaily ?? Ale jestli Vám to stačí, tak Vám nikdo nebrání dražit. Ten popis stavu slouží hlavně jako ochrana kupujícího, když je tam napsaná NULKA, a je to třeba Dvojka, mohu reklamovat. Když stav je popsán pěkná - tak již reklamovat nelze. Toto se tady probírá !!

dolfi

Uživatel
#2069 - 25. 2. 2022, 19:07

K tomu výběru prodejců. Aukro samo oslovilo prodejce, kteří mívají na Aukru zajímavé položky s tím, zda mají něco mimořádného do Aukce. Také mi přišel e-mail s dotazem. Mělo to být něco co na Aukru třeba ještě nikdy nebylo. Docela se divím co nakonec do Aukce pustili.

trava

Uživatel
#2070 - 25. 2. 2022, 19:07

A s tím, že už to není na aukro co bývalo, něco bude. Za prvé zdražili poplatky / nenasytnost ! / možná jen srovnání propadu a za druhé znám spoustu sběratelů, kteří tam již prodávají minimálně / i kvůli oněm 8 % / A když se podíváte třeba na bankovky po roce 1993 tak tam jsou samé Havlovky, Jágrovky anebo jiné věci, které tam vůbec nepatří a na pořádnou bankovku pomalu nenarazíte !!

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.