Moderátoři: smith

Fidzi

Uživatel
#141 - 3. 4. 2012, 12:53
jano7B9 napsal/a: nahodou major zeman patri k tym lepsim krimi serialom co sa natocili 😉 ...

Mne je k zeblití skôr z toho čo sa vysiela v súčasnosti. 👿

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

turtleoverhead

Uživatel
#142 - 3. 4. 2012, 13:03
Mne je k zeblití skôr z toho čo sa vysiela v súčasnosti. 👿

Tento problém jsem jednoduše vyřešil, televizi zapínám minimálně a raději si čtu. U toho mám stoprocentní možnost rozhodování o výběru. 😉

Brett

Uživatel
#143 - 3. 4. 2012, 13:35
Mne je k zeblití skôr z toho čo sa vysiela v súčasnosti. 👿

Že to je komunistická propaganda a že seriál mal splniť svoju úlohu (získať ľudí na svoju stranu) je nespochybniteľné. Diskutovať by sa moholo o tom či sa to producentom (úlohou nebol finanšný profit) podarilo, alebo nie. Čas ukázal, že z dlhodobého hľadisska sa im to nepodarilo.
Ak sa na seriál pozrieme z druhej strany a budeme brať do úvahy len filmové spracovanie a výkony hercov, režiséra, kameramanov, kvalitu zvukového spracovania, sprievodnú hudbu, výber exteriérov pre jednotlivé scény a podobne, tak z tohto pohľadu hodnotím tento seriál veľmi vysokou známkou ...

Keď už sa začala téma komunistickej propagandy, tak niečo podobné z Československej tvorby je dá sa povedať dosť málo známy seriál Rodáci, aj keď pochádza z obdobia tesne pred pádom komunizmu ( 1988 ) tak svoju propagandistickú úlohu mal tak isto zohrať...
http://www.csfd.cz/film/134067-rodaci/

babygulka

Moderátor
#144 - 3. 4. 2012, 18:26

Zeman celkom ujde, da sa to vydiet videl som aj horsie americke sracky... jasne ono to bolo vsadene do tej doby a za akej doby sa to tocilo...dalsi dobry serial su Chalupari, Sanitka...
Turtle keby si videl novy film od Jakubiska Bathoricku a noveho Janosika od tej polskej reziserky tak tomu by si povedal, ze je to sracka...

babygulka

Moderátor
#145 - 5. 4. 2012, 19:44

co hovorite na film Rain Man s Hoffmanom a Cruisom??? vcera som si ho pozrel

Hurley

Uživatel
#146 - 5. 4. 2012, 19:54

Hofmen fenomén, Krujs ušel. Příběh slušný.

Pavel_III

Moderátor
#147 - 19. 7. 2012, 03:25

Ze Zemana jsou legendární 2 díly - Studna (nejlegendárnější epizodní role všech seriálů: starý Brůna) a Mimikry (Vlach a Lábus na fetu). 🙂

Ale co třeba takový film Zardoz nebo filmy Bertranda Bliera (Studený bufet, Cukr, káva, limonáda, Kdybych byl špión, Beau-pére, Večerní úbor {Tenue de soirée - Depardieu na konci převlečený za děvku, to se hned tak nevidí}), syna slavného Bernarda Bliera?

Dracek

Uživatel
#148 - 23. 7. 2012, 13:40

z nových věcí jsem byl včera docela mile překvapen filmem Havran(2012), hlavní osobou E.A.POE kterého hraje John Cusack
(sehnat lze třeba zde - http://ulozto.cz/x5Exbxh/raven-havran-2012-cz-titulky-avi )

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Rikitan

Uživatel
#150 - 23. 7. 2012, 16:43

Pro mne je fenomenální Pozor vizita a Hrušínského mistrovství slova. Co slovo to perla!

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.