Moderátoři: smith

babygulka

Moderátor
#161 - 5. 9. 2012, 19:58

preco strasna smeska??? prva verzia sa viac drzi faktov, i ked verzisa s Gibsonom nie je vobec zla... tu zial nemam...

Hurley

Uživatel
#162 - 5. 9. 2012, 20:17

Ben Hura velmi chválím 😉

babygulka

Moderátor
#163 - 6. 9. 2012, 11:57

dik, som zvedavy na verziu s Lawrencom z Arabie. Film Scarface v steelboku je uz zial vypredany, bola to limitka.

babygulka

Moderátor
#164 - 6. 9. 2012, 18:44

dneska mi prisiel film Podraz na bluray 😎

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

babygulka

Moderátor
#165 - 9. 9. 2012, 14:20

Rad by som predal niekolko titulov, ktore sa mi nazhromazdili duplicitne, na cene by som sa rad dohodol. Filmy boli iba raz hrane, vsetky maju cz podporu resp. cz dabing aj cz titulky.
Zoznam titulov:
Avatar - 3 dvd kolekcia
Trója - 2 dvd kolekcia
Jánošík - edícia Sme
Rambo Do pekla a späť
Bond - Agent, ktorý ma miloval - 2 dvd kolekcia
Bond - Len pre tvoje oči - 2 dvd kolekcia
Bond - Thunderball - 2 dvd kolekcia
Bond - Dr. No - 2 dvd kolekcia
Bond - Žiješ len dvakrát - 2 dvd kolekcia
Bond - Dnes neumieraj - 2 dvd kolekcia
Bond - Zlaté oko
Robin Hood - režisérska verzia, 2010
Apocalypto
Kleopatra - 3 dvd zberateľská kolekcia, len cz titulky
Mumia
Mumia sa vracia
Terminátor 2 - Deň zúčtovania
Limonádový Joe
Pianista
Apollo 13 - digipack
Cliffhanger
Highlander I.
Rambo III.
Ponorka U-571
The Beach Boys - Good vibrations tour
IMAX - Najkrajšie miesta a podivuhodnosti zeme
Johnny Cash
Žandár zo Saint Tropez
Žandár sa žení
žandár vo výslužbe
Žandár a žandárky

  • 10 titulov GRÁTIS v pošetkách

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Serge Nubret

Uživatel
#166 - 9. 9. 2012, 15:58
Rad by som predal niekolko titulov, ktore sa mi nazhromazdili duplicitne, na cene by som sa rad dohodol. Filmy boli iba raz hrane, vsetky maju cz podporu resp. cz dabing aj cz titulky. Zoznam titulov: Avatar - 3 dvd kolekcia Trója - 2 dvd kolekcia Jánošík - edícia Sme ...

Tie dobré vibrácie niesú zlé, ale najradšej mám od nich Kokomo 😁
http://www.youtube.com/watch?v=9_5_AD9wXuY
a pak ještie tieto:
http://www.youtube.com/watch?v=L--cqAI3IUI
Ja viem, som trohu off topic, sekcia hudba je inde... ale Johny Cash je tiež fajn 😋

Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

Tovy

Uživatel
#167 - 9. 9. 2012, 16:25

Stejne je ten Youtube super. Pamatuji si, ze kdyz jsem si delal sbirku videoklipu z 50 a 60 let minuleho stoleti pred 15 lety, tak jsem je musel shanet neuveritelne spletitymi cestami, vetsinou od fandu po celem svete. Dneska napisete youtube a jedete...

Btw. i kdyz Beach Boys zpivaji o plazich, laskach a surfovani, tak z nich surfoval jenom jeden a to bubenik 🙂

Renegatus Paul

Uživatel
#168 - 13. 9. 2012, 11:39

Trója je patlanina největšího kalibru. Jelikož jsem ji několikrát četl přímo od Shakespeara, film mě rozčílil už po cca deseti minutách. (A to nemluvim o technický stránce, kde počítačem bylo dělaný kde, hnus).

Prostě to s originální verzí nemá společnýho ale vůbec nic, tohle prznění historie je hrůza. Celej film jen macho Pitt, divim se, že jsem to nadvakrát dokoukal.

Hurley

Uživatel
#170 - 13. 9. 2012, 12:00

Paul napsal/a:

Trója je patlanina největšího kalibru. Jelikož jsem ji několikrát četl přímo od Shakespeara, film mě rozčílil už po cca deseti minutách. (A to nemluvim o technický stránce, kde počítačem bylo dělaný kde, hnus).

Prostě to s originální verzí nemá společnýho ale vůbec nic, tohle prznění historie je hrůza. Celej film jen macho Pitt, divim se, že jsem to nadvakrát dokoukal.

😲 Co je v tomto případě originální verze? Shakespearova? Chaucerova?Homérova? A hlavně prosím nezaměňovat historii s mytologií a bájemi.. Takže tu ani tak nejde o prznění historie (jaké?), jako spíš o úpravu bájné pověsti a proti gustu žádný dišputát, no ne?

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.