Moderátoři: smith

Dracek

Uživatel
#361 - 14. 2. 2015, 12:48

původní vydání v ABC sice nepamatuji, ale v roce 1985 to vyšlo komplet jako sestava tří komixů a byla z toho docela podpultovka, jak rychle to bylo vyprodané(někde to doma mám) 🙂
no raději si budu pamatovat kvalitní komix než pravděpodobně hrůzu, která by asi bohužel vznikla jako film...

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Pavel_III

Moderátor
#362 - 14. 2. 2015, 16:34

Původní vydání mám doma. I když mi myslím pár dílů ze začátku chybí.😉 (Ale uznávám, že jsem to více-méně zdědil po bratránkovi, když jsem to zachránil před osudem pece-pecním-pecovním, zkrátka před kremací.)

Ále podobné filmy jsou ve světě populární, třeba by si toho všimli i ve zmlsaném USA. 🙂

Jestli je scénář jen Kruanova dobrodružství nebo jestli to začíná příletem na Žlutou planetu, toť otázka, ale podle toho videa to vypadá na celou ságu, nebo rozhodně od počátku. Mimochodem, Tomana jsem snad dosud neviděl, až tady.

Tovy

Uživatel
#363 - 14. 2. 2015, 17:42

Jsem pesimista. Museli by na to ziskat hooodne penez, aby to vypadalo alespon jako film Uwe Bolla. Trochu mi to pripomina neslavne prosluly nejdrazsi cesky film Posledni z Aporveru - to jsou tak asi cesi schopni vizualne docilit a byla to celkem bida.

tenzor

Moderátor
#364 - 14. 2. 2015, 18:16

Je tam ten problem, ze Kruan se objevuje az ve zminene treti serii, takze pokud by tam byly vsechny 4, tak se objevi az v druhe pulce filmu a cely film pak bude bud hodne dlouhy nebo velice redukovany. Daleko vetsi smysl by davalo natocit dva filmy, kde by v prvnim byli hlavni hrdinove Ru a Kan (dobre, hlavne Maly Buh 🙂 ) a druhy po 16 letech (ci po kolika to melo byt) ktery by se tocil kolem Kruana.
Ale v te ukazce vsichni vcetne tvurce komiksu mluvili o Kruanovych dobrodruzstvich, takze to skutecne vypada jako by chteli natocit az treti (a pripadne ctvrtou) serii nebo dejovou linii drasticky zmenit tak, aby to mohlo byt cele o Kruanovi.
Alr hlavni problem je ten, ze to toci reziser, ktery pry vzdycky neco slibi a pak na to nema penize 🙂
Mimochodem, z tech hercu ani kostymu moc dobry pocit nemam.

Dracek

Uživatel
#365 - 14. 2. 2015, 19:15

Tak mi to nedalo nešáhnout do skříně... 😃

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

tenzor

Moderátor
#366 - 14. 2. 2015, 20:59

Jj, taky ho mam ve skrini mezi specialy 🙂

Dracek

Uživatel
#367 - 14. 2. 2015, 21:15

Tak tak, abíčka vzal dávno čas, ale speciály mám ve skříni všechny 🙂
(zlatá školní léta... )

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Renegatus Paul

Uživatel
#368 - 14. 2. 2015, 22:49

Film natočej tak, že vše naklíčujou na zelený pozadí, i toho kraba a bude to vypadat příšerně. (jako ten obrázek z filmu).

Takže průmerný počítačový animace, zlatý filmy od Zemana proti tomuto.

Jaa-chym

Uživatel
#369 - 23. 4. 2015, 14:20

tak co sme v poslední době viděli..:

"2010: Druhá vesmírná odysea" - na to, že dvojky a podobné nástavky bývají většinou totální zhovadilosti (čestná výjimka je Termič II), toto mne mile překvapilo, napínavý, čelisťák Scheider... OK

"Vzpomínky na Afriku" - viděl jsem poprvé až nedávno, co říci - nádherné exteriéry, super muzika, fajn herci i příběh... ale je to spíš pro baby😉

"E.A. Poe: Podivný experiment " - první polovina filmu je dobrá, poslední třetina se ale zvrhla v amerikányše klasiku.. ben kingsley je dobrej, hlavní zápletka od začátku jasná, jen ten samotnej konec překvapí. Na podobné téma je podstatně lepší "Prokletý ostrov" s Kaprem

"Neviňátka" - horor 1961, na to, že strašidelné filmy z této doby bývají spíše úsměvné (Psycho - fajn film, ale ne na vystrašení), u tohoto jsem měl tedy párkrát staženou... nejen roletu. Caparty bych nacpal do štěpkovače po prvních 20 minutách.

babygulka

Moderátor
#370 - 1. 5. 2015, 19:11

no ja som nedavno dopozeral 30 pripadov Majora Zemana. A este mam v plane co na pozretie dalsich 300 filmov...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.