Moderátoři: smith

Filozof

Uživatel
#391 - 24. 5. 2015, 08:10

Sloního muže jsem viděl před desítkami let. Dodnes mám pachuť v hlavě...

babygulka

Moderátor
#392 - 24. 5. 2015, 10:33

Napisem to tak kopec filmov, ktore su podla csfd su tak nudne a nezazivne, ze az hroza, alebo v poslednej dobe, tie ktore maju niekolko Oscarov.

babygulka

Moderátor
#393 - 24. 5. 2015, 13:00

moji oblubenci H+Z

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

babygulka

Moderátor
#394 - 25. 5. 2015, 18:45

Samozrejme komplet cestopisy, dalo mi to fusku pokial som si ich zohnal. Mozem doporucit, perfekte sa to cita aj po takmer 70 rokoch!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Fidzi

Uživatel
#395 - 27. 5. 2015, 12:00
tak knizku Slavne osobnosti filmu mam doma 😉 a dole moja mala zbierka cs. serialov Obrázky: ...

No a stálo to za tie 3€ ?
Prepáč zabudol som ti to poslať a teraz, keď som nafotil a hľadám tvoj email, tak kukám, že už idem s krížikom po funuse 🙂

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Fidzi

Uživatel
#396 - 27. 5. 2015, 15:08

Nedávno som oprášil ruštinu, pretože ma zaujal ruský film o hľadačoch vojenských artefaktov "Мы из будущего". Konečne originálny námet, kde sa nájde kúsok vojny, romantiky, ale aj reality. Екатерина Климова má uhrančivé zelené oči, na ktoré ešte dlho nezanudnem... 😉

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Renegatus Paul

Uživatel
#397 - 27. 5. 2015, 15:52

když vidím ty knihovny, nedávno jsem přestavoval, vyklizenej sektor čistě druhá světová válka (nekompletní, část je ještě jinde)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

babygulka

Moderátor
#398 - 27. 5. 2015, 17:06
No a stálo to za tie 3€ ? Prepáč zabudol som ti to poslať a teraz, keď som nafotil a hľadám tvoj email, tak kukám, že už idem s krížikom po funuse 🙂

v poriadku nic sa nedeje, knizku som zakupil v CR za 10,-kaciek a je dobra, su tam dobre informacie

babygulka

Moderátor
#399 - 27. 5. 2015, 17:08

Paul napsal/a:

když vidím ty knihovny, nedávno jsem přestavoval, vyklizenej sektor čistě druhá světová válka (nekompletní, část je ještě jinde)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

>

no pekne! Nieco z toho doma mame, ale nie vsetko, ja sa skor specializujem na druhy odboj za Protektoratu a Heydrichiadu. Ale zopar knih ma zaujalo co mas na tej kopke.

Renegatus Paul

Uživatel
#400 - 27. 5. 2015, 17:26

babygulka vím, že se o tohle taky zajímáš.

o "tvym" tématu mám doma jen toto

http://www.databazeknih.cz/knihy/cesky-odboj-a-narodni-povstani-v-kvetnu-1945-101323

  • životopis Heydricha od Deschnera.

Ale některý knížky bylo težký ve svý době sehnat, třeba od Erwina Rommela "pěchota útočí" (ale to je z první války kniha. atd.

http://www.martinus.cz/?uItem=46302
na tohle si brousim zuby, už jednu knížku čistě o SK armádě doma mám.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.