Moderátoři: smith

Filozof

Uživatel
#421 - 29. 5. 2015, 14:26

Hurley - super odkaz. Díky..

Renegatus Paul

Uživatel
#422 - 29. 5. 2015, 14:44
babygulka: "...Vrátim sa k filmom, nedávno som si zohnal tento seriál. Môžem doporučit,..." Pokud to nebyl vtip, pak lze reagovat jen takto: "Panebože co je to za blábol?" ...

Přečetl jsem tvůj text třikrát a nechápu proč do něj šiješ, pointa mi uniká, jakej blábol napsal?

Tovy

Uživatel
#423 - 29. 5. 2015, 16:27

skvela parodine na spousta veci (a hlavne na akcni filmy) ve stylu 80tych let:
https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg

babygulka

Moderátor
#424 - 29. 5. 2015, 17:11
Babygulka, lepšie je čítať knihy doma ako ich zdĺhavo listovať v Alter Egu. 😆 😁 😆 😁 Ak chceš Mičianika, mám od neho doma 3 diely. Požičiaš mi na mesiac Zikmunda a Hanzelku a ja Mičianika. Súhlasíš ? Ak áno pošli mail dohodneme sa. Možno dostaneš aj kávu. 😁 😆 😁 😆

no tak to si ma teda dostal 😁 tak som v tom listoval to je pravda, ale zial nie je to moja parketa aby som tieto knizky kupoval. Nic v zlom ale knizky zo sukromnej kniznice nepoziciavam.

babygulka

Moderátor
#425 - 29. 5. 2015, 17:13
babygulka: "...Vrátim sa k filmom, nedávno som si zohnal tento seriál. Môžem doporučit,..." Pokud to nebyl vtip, pak lze reagovat jen takto: "Panebože co je to za blábol?" ...

Tak este raz, pocuj Filozof nic v zlom ale popijaj menej caju 😁 Zakupil som si serial Profesionalove, pozeram ho v TV a tak ho mozem doporucit ostatnym, ze sa to da vidiet, cize ma to dobry dej, scenar, sem tam prijemny anglicky humor, napatie atd, tak co kapis to?

babygulka

Moderátor
#426 - 29. 5. 2015, 17:19

Paul napsal/a:

babygulka Polské tažení od Piekalc.... (nebudu komolit) mám taky, koukám že toho vydal víc, to si ještě něco seženu.

Profesionálové tak to je lahůůůdka

dakujem, este mi chyba jedno z tej edicie a to je Bitka o Monte Cassino. Druha svetova vojna je dobra ma to zhruba 1100 stran ale je to napisane v pritomnom case co mi tak trosku ide na nervy. Ale je tam kopec informacii, map, fotografii atd.

TONY-KK

Uživatel
#427 - 29. 5. 2015, 21:00
no tak to si ma teda dostal 😁 tak som v tom listoval to je pravda, ale zial nie je to moja parketa aby som tieto knizky kupoval. Nic v zlom ale knizky zo sukromnej kniznice nepoziciavam.

Tak dobre, skúsim to aj bez vzájomnej výmeny. Mám ešte doma nejaké knihy o filmoch. Napr: ...501 filmov, ktoré musíte vidieť... vydal Slovart 2011, 544 strán. Alebo: ... 100 slavných filmu světové kinematografie... Rebo Productions 2008, 208 strán. Ak ich nemáš požičiam Ti aj tak. No ako?

Filozof

Uživatel
#428 - 29. 5. 2015, 23:41

Tak este raz, pocuj Filozof nic v zlom ale popijaj menej caju 😁 Zakupil som si serial Profesionalove, pozeram ho v TV a tak ho mozem doporucit ostatnym, ze sa to da vidiet, cize ma to dobry dej, scenar, sem tam prijemny anglicky humor, napatie atd, tak co kapis to?

Jo a já slyšel dobrou písničku... jak vono to bylo ... nějak jako "kde domov můůj, kde domov můj..." Nevim, kdo to napsal, ale měla takovou pěknou melodii...

babygulka

Moderátor
#429 - 30. 5. 2015, 11:11

Co to ma spolocne s moji prispevkom co som napisal?

turtleoverhead

Uživatel
#430 - 30. 5. 2015, 12:32
Co to ma spolocne s moji prispevkom co som napisal?

🙄 Také tomu nějak nerozumím 🙄

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.