Moderátoři: smith

OtravnyKomar

Uživatel
#861 - 8. 9. 2022, 12:26
Už zítra jde do kin... https://youtu.be/Ew8l5Kc4u-E

tesim se na to

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

turtleoverhead

Uživatel
#862 - 8. 9. 2022, 13:59

Z ukázek a recenzí se mi to jeví jako píčovina 🙄

elsky

Uživatel
#863 - 8. 9. 2022, 15:30

Ať je to co je to, chci ten film vidět 🙂

Renegatus Paul

Uživatel
#864 - 8. 9. 2022, 15:43
Z ukázek a recenzí se mi to jeví jako píčovina 🙄

Neodsuzoval bych to úplně. Mě film tedy nezajímá, protože jsem nabyl dojmu, že půjde o něco podobnýho jako film od Vávry jen v moderním kabátě, což by bylo naprosto super.

Ale je to fantasy filmek bez kontextu k naší historii (vlastně ty jména jen odkazujou na Čechy). Čistá fikce o nějakym únosu. Prej pokus o Českou "hru o trůny" apod. (To jsem taky neviděl. A ani nechci.)

Nejsem cílovka, ale diváky si to najde. RAději bych, kdyby Jákl dělal jen producenta a ne režii a vytvořil něco z naší historie. Bez to, aby tam naházel sportovce a zpěváky jako tady (Cristovao, Šeberle aúpd.), a vzniklo něco artovějšího, než průměrná fikce vsazená do našich kulis s průměrnou zápletkou.

Název Jan Žižka, když to není o Žižkovi je divnej, měl nechat název "středověk", s tímhle názvem to jde do zahraničí.

Jáklovi přeju dobrou návštěvnost a výdělek.

jano7B9

Uživatel
#865 - 8. 9. 2022, 17:00

Vyzerá to jak prepadák ⛏️

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Abstinent

Uživatel
#866 - 8. 9. 2022, 18:48

Takže okrem vyplakávania vám ešte ostáva možnosť pozerať v originálnom znení s titulkami.

Přišlo Ti že vyplakávám ? 😃 Kdepak,to by pak člověk nesměl říct nic :-)

OtravnyKomar

Uživatel
#867 - 8. 9. 2022, 22:24

Mě to nevadí, statečný srdce je taky čistá fikce historický fantasy a je to pěkný film. Hlavne aby to mělo hlavu a patu. A jsem zvědavý jak se s tím Jakl popral když je to dokumentarista.
Vávra taky dostával gril za kingdom come deliverence a je to úspěšná a docela dobrá hra i když mě to tolik nezasáhlo. Posunul tím hranice český vývojářský scény tak doufám že se tohle podaří i jaklovo filmu.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Renegatus Paul

Uživatel
#868 - 8. 9. 2022, 22:29

Na CSFD teď 67%, pro náročnějšího diváka to není. Navíc vždy na začátku to má v hodnocení support od všech, co na tom dělali a maj účet..pak to klesne.

Statečný srdce mě bavilo, epický bitvy, žádnej počítač, Gibson, to byl přeci jen velkofilm s rozpočtem jako prase. Historicky mimo, což je škoda..minimálně bitvy byly v reálu zajímavější, než ve filmu (na mostě, nebo taktika formací - schiltron. )

Jákl dokumentarista? Však jich natočil pár...

Propadák ten film nebude, zřejmě prostě průměr..

jano7B9

Uživatel
#869 - 9. 9. 2022, 00:20

Dnes dávali na ct2
https://www.csfd.cz/film/659023-nikdy-nezestarnou/prehled/
Parádny dokument. A koniec ma zabil 🙃 co si bol na nočnej?
😄

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

OtravnyKomar

Uživatel
#870 - 9. 9. 2022, 10:37

Paul napsal/a:

Na CSFD teď 67%, pro náročnějšího diváka to není. Navíc vždy na začátku to má v hodnocení support od všech, co na tom dělali a maj účet..pak to klesne.

Statečný srdce mě bavilo, epický bitvy, žádnej počítač, Gibson, to byl přeci jen velkofilm s rozpočtem jako prase. Historicky mimo, což je škoda..minimálně bitvy byly v reálu zajímavější, než ve filmu (na mostě, nebo taktika formací - schiltron. )

Jákl dokumentarista? Však jich natočil pár...

Propadák ten film nebude, zřejmě prostě průměr..

Ja ho znam jen z dokumentarni sceny, svet podle daliborka, v siti, cesky zurnal.
No z nasi produkce je Zizka taky nejdrazsi film, tedy by se to v nasem rybnicku asi dalo nazvat velkofilmem. Ze se dnes pouziva green screen mi nevadi, muzou vznikat epictejsi zabery ale samo vseho moc skodi.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Poštovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Poštovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Cena: 570,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1484

Rakousko - čistá - č. 1484

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Česká a slovenská grafika - čistá - č. 1948-1952

Česká a slovenská grafika - čistá - č. 1948-1952

Cena: 11,- Kč

Přejít na eshop
1000 let Břevnovského kláštera v Praze - UNESCO - razítkovaná - č. 7

1000 let Břevnovského kláštera v Praze - UNESCO - razítkovaná - č. 7

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1246

Rakousko - čistá - č. 1246

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1412

Rakousko - čistá - č. 1412

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Historické dopravní prostředky - razítkované známky - č. 861-862 - čtyřblok

Historické dopravní prostředky - razítkované známky - č. 861-862 - čtyřblok

Cena: 49,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Zdeno Chára - 58

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Zdeno Chára - 58

Cena: 25,- Kč

Přejít na eshop
6. mezinárodní sjezd slavistů - čistá - č. 1698

6. mezinárodní sjezd slavistů - čistá - č. 1698

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Mezinárodní den žen - čistá - č. 578-580

Mezinárodní den žen - čistá - č. 578-580

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop