Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Wjem

Moderátor
#321 - 7. 9. 2012, 18:53
Ani na jednom není nic špatného a burčák je navíc zdravý 🙂 Jinak ho mám rád, ale že bych se na něj nadrženě třásl? Počkám si až bude v mé oblíbené vinotéce a pak si vypiju svých 6 litříků.. 😎

Panečku, to to ale musí u tenzorů po těch 6 litřících vypadat 😋 Jinak, prdelačku, ovárek, jitrničky a krvavá jellítka taky můžu, ale u silnice od báby je nekupuju 😋

tenzor

Moderátor
#322 - 7. 9. 2012, 19:05

Tak já to nepiju najednou... většinou nadvakrát 😃

Arsen

Uživatel
#323 - 7. 9. 2012, 19:10

Vy jste mi odborníci,dělá někdo z Vás vůbec víno?Mám nasazených mimo jiné 25 hlav iršaje pouze na burčák,poněvadž víno z něj je nepitelné.Podle Vás ho tam mám nechat sežrat špačkům jen proto,abych ho neměl moc brzy?
30 litrů si obvykle rozebere rodina a co zbude,tak radši ve sklípku se spoluopilcema dorazíme.Nebudu ho přece vylévat do koleje.Jako že bych se na něj těšil,to ne,ale jednou za rok se obětuju.
Víno dělám hlavně proto,že na mě zbylo 800 hlav a je mi líto je vykučovat,protože jsou relativně ještě mladé.

Wjem

Moderátor
#324 - 7. 9. 2012, 19:19
Vy jste mi odborníci,dělá někdo z Vás vůbec víno?Mám nasazených mimo jiné 25 hlav iršaje pouze na burčák,poněvadž víno z něj je nepitelné.Podle Vás ho tam mám nechat sežrat špačkům jen proto,abych ho neměl moc brzy? 30 litrů si obvykle rozebere rodina a co zbude,tak radši ve sklípku se spoluopilcema dorazíme.Nebudu ho přece vylévat do koleje.Jako že bych se na něj těšil,to ne,ale jednou za rok se obětuju. Víno dělám hlavně proto,že na mě zbylo 800 hlav a je mi líto je vykučovat,protože jsou relativně ještě mladé.

Víno, nedělám, ale vychutnávám. Jihomoravská vinaře jsem jednou smrtelně urazil při táboráku na Pálavě, když místo tamní "samovýroby" kolující kolem ohně, jsem nasával z vlastní lahve poctivého chilského Chardonnay 😋 Na Plávě, prosím, v Brodu nad Dyjí...tamnější vinaři se mohli zbláznit... 😋 😋 😋

Wjem

Moderátor
#325 - 7. 9. 2012, 19:28
Tak já to nepiju najednou... většinou nadvakrát 😃

No, i tak, pokud to bylo 2x o samotě někde v koutku při sólovém "filozofickém" pohroužení 😋

Arsen

Uživatel
#326 - 7. 9. 2012, 19:28

Já vinařství vůbec nežeru,takže mě by ani nikdo nedokázal naštvat.Jenom jsem reagoval na to,že normální burčák z hroznů ještě být nemůže.
Mnohem radši mám pivo,vína vypiju za rok tak dva litry a to jenom proto,aby nechytilo všechny nectnosti.

Wjem

Moderátor
#327 - 7. 9. 2012, 19:36
Já vinařství vůbec nežeru,takže mě by ani nikdo nedokázal naštvat.Jenom jsem reagoval na to,že normální burčák z hroznů ještě být nemůže. Mnohem radši mám pivo,vína vypiju za rok tak dva litry a to jenom proto,aby nechytilo všechny nectnosti.

A což tedy zlikvidovat vinici a pořídit si místo toho chmelnici? 😉 Takové vlastní vařené domácí pivko, to by byla tedy "marketingová šleha" ve vinařském kraji 😉 😉 😉

Arsen

Uživatel
#328 - 7. 9. 2012, 19:43

No to jo,už tak tady u nás vypadám dost divně.Chlastám radši pivo než víno,v kroji jsem byl akorát u sv. příjmání,nesnáším dechovku,prostě vyvrhel.
Ale vážně,uvažuju,že to zlikviduju a budou tam trnky a merunky,je to daleko méně náročné na práci a gořala jde taky pěkně na odbyt.Jenom ukecat tatíka.

tenzor

Moderátor
#329 - 7. 9. 2012, 19:48
Vy jste mi odborníci,dělá někdo z Vás vůbec víno?Mám nasazených mimo jiné 25 hlav iršaje pouze na burčák,poněvadž víno z něj je nepitelné.Podle Vás ho tam mám nechat sežrat špačkům jen proto,abych ho neměl moc brzy? 30 litrů si obvykle rozebere rodina a co zbude,tak radši ve sklípku se spoluopilcema dorazíme.Nebudu ho přece vylévat do koleje.Jako že bych se na něj těšil,to ne,ale jednou za rok se obětuju. Víno dělám hlavně proto,že na mě zbylo 800 hlav a je mi líto je vykučovat,protože jsou relativně ještě mladé.

Víno nedělám, ale mám pár kamarádů, co vinaři jsou. A jeden má iršaj nejen na burčák, ale i na víno a jednou jsem ochutnával a bylo víc než pitelné.. zajímavé je, že v pondělí říkal, že burčák z iršaje bude mít až tenhle víkend, čím to asi bude?

tomi

Uživatel
#330 - 7. 9. 2012, 19:49

nechcem tu spamovat, ale keby niekto chcel..neviem ci je este aktualis

http://ostatne.bazos.sk/inzerat/18068195/Knihy-a-katalogy-filatelie.php

joeolahfamily@azet.sk

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.