Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

hematuria

Uživatel
#2751 - 17. 2. 2019, 21:40

Ktorú aukčnú spoločnosť by ste odporučili?
Pred tým je dobré si dať oceniť zbierku znalcovy?
Koľko stojý znalecký posudok respektíve pravosť známok?

hematuria

Uživatel
#2752 - 19. 2. 2019, 19:41

Matus Jacek

Neochota. Místo toho aby si pán udělal alespoň 5 min. na ohodnocení, popřípadě mi ke známkám něco řekl, tak prolistoval album asi stejnou rychlostí, jako kdyby to byl manuál k používání toaletního papíru....
A já jsem se kvůli tomu táhnul takovou dálku. Naprostá arogance,pak se nediv když omlouvají Pražáků --to samé platí Vělehlasný Pofis a Burda...Nezajíma ich 100 tisc ale Miliony czk,-...Pak se světe div že filatélie jde do prdele.
1

zaujímavé recenzie na googli...Takzvané aukčné siene...ale trefne povedané

regula_jan

Moderátor
#2753 - 19. 2. 2019, 22:35

O hodnotě sbírky v zásobníku si zkušenější člověk udělá velice rychle představu a nepotřebuje na to ani oněch pět minut. A to, že si někdo myslí, že má sbírku za 100. tis. Kč ještě neznamená, že se k této hodnotě vůbec reálně jen přibližuje.

Váš první příspěvek se dá přirovnat k tomuto:
Chtěl bych prodat auto jisté značky, nespecifikovaného typu, výbavy a motoru o neznámém nájezdu km. Zřejmě jsem ze Slovenska. Mohli by jste mi doporučit autobazar?

hematuria

Uživatel
#2754 - 20. 2. 2019, 18:28
O hodnotě sbírky v zásobníku si zkušenější člověk udělá velice rychle představu a nepotřebuje na to ani oněch pět minut. A to, že si někdo myslí, že má sbírku za 100. tis. Kč ještě neznamená, že se k této hodnotě vůbec reálně jen přibližuje. Váš první příspěvek se dá přirovnat k tomuto: Chtěl bych prodat auto jisté značky, nespecifikovaného typu, výbavy a motoru o neznámém nájezdu km. Zřejmě jsem ze Slovenska. Mohli by jste mi doporučit autobazar?

Chápem Vás a ďakujem za odpoveď. Blbá otázka,blbá odpoveď.

hematuria

Uživatel
#2755 - 20. 2. 2019, 19:43
O hodnotě sbírky v zásobníku si zkušenější člověk udělá velice rychle představu a nepotřebuje na to ani oněch pět minut. A to, že si někdo myslí, že má sbírku za 100. tis. Kč ještě neznamená, že se k této hodnotě vůbec reálně jen přibližuje. Váš první příspěvek se dá přirovnat k tomuto: Chtěl bych prodat auto jisté značky, nespecifikovaného typu, výbavy a motoru o neznámém nájezdu km. Zřejmě jsem ze Slovenska. Mohli by jste mi doporučit autobazar?

Aj keď pane sme kecárna-tlachárna oblasť filatélie tak by Vás to mohlo napadnúť aj keď je pravda že je to zavádzajúce a dosť širokospektrálné.

dejvy

Moderátor

hematuria

Uživatel
#2757 - 16. 3. 2019, 11:31

Vytiahnúť alebo nie z toho obalu????

......Dávam do albumu a preto sa pýtam

...čisto nové nepoužité ..no vtedy ..ale na to koľko majú rokou tak ako nové

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

smith

Moderátor
#2758 - 16. 3. 2019, 11:48

Kľudne vybrať.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

hematuria

Uživatel
#2759 - 16. 3. 2019, 12:30
Kľudne vybrať.

Díky

hematuria

Uživatel
#2760 - 16. 3. 2019, 12:31
Kľudne vybrať.

Díky

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.