Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

pavlinka

Moderátor
#3131 - 11. 7. 2021, 08:36

Děkuji za gratulaci! Pavle- další fotka z výstavy asi nehrozí. Z porodnice? 😃 😃 😃 Zatím néé....Honzo dyť jsi ho poznal- normál vidlák z dědiny 😁

Jaromir

Moderátor
#3132 - 14. 7. 2021, 19:11

Pavlínko, též se opožděně připojuji ke gratulaci

Pavel_III

Moderátor
#3133 - 21. 7. 2021, 19:30

Došel jsem k názoru, že se asi vyseru na novinky. Dost ušetřím. Maximálně si koupím ročníkové album s černotiskem a možná po jednom TL a dál na to už seru. Nominále je furt větší a větší, novinková služba (filatelistická přepážka) zrušena a pošta (management) ani o filatelisty nestojí. Žádný bonus, žádná snaha o nové odběratele, právě naopak ... a pak se strašně všichni diví, že náklady jsou na úrovni spekulativních. I ten Lajtabánság měl častokrát vyšší náklady než má dnes Česká pošta. A navíc, pošta ani nestojí o to, aby se známky používaly a preferuje placení keš (pak je otázka co se schránkami - tam se keš platit nedá). A navíc, když se vezme v úvahu, že čumkarta za 19 Kč je, jak tvrdí management, na hranici rentability, kde jsou potom ty OP sračky, kde to pošta přepravuje za 8,50 Kč, 10 Kč apod.? Odpovím si sám, hluboko pod náklady. Hlavně že vrchní ředitel má 8,5 miliónu ročně a 2× za rok covida a ti šašci pod ním 4 milióny. Obyčejný pošťák si takové vymoženosti dovolit nemůže a zatímco kancelářské krysy na úřadech dostávají 50000 Kč za riziko se stykem s veřejností (úřad práce a asi i jinde), pošťák dostal 2000 Kč mimořádné odměny (což je zhruba vše za celý rok a na dalších 5 let dopředu) a management se ještě 2 roky bude chlubit tím, jak zaměstnancům pomohl v těžkých časech.

regula_jan

Moderátor
#3134 - 22. 7. 2021, 11:33

Já se na noviny už vyprdl úplně. Pak jsem teda po roce ještě odebíral z Karlových Varů to RA, ale i to jsem už zrušil.

MikyM

Uživatel
#3135 - 22. 7. 2021, 13:50

Tak já už známky ČR - ze zrušené dřívější sbírky - používám už jen k vylepování na dopisy, abych udělal radost kolegům filatelistům (adresátům zásilek) ….

Pavel_III

Moderátor
#3137 - 30. 8. 2021, 23:29

Mimochodem, na Lipně mají furt ty pamětní R-nálepky!

Pavel_III

Moderátor
#3138 - 20. 9. 2021, 01:56

Obrázek vložený uživatelem

Poštovní schránka na rohu ulice kvete modře ...

No, asi ne všude. Tohle je poštovní šutr ve "velkoměstě" Jamestown (Svatá Helena), kde se (asi pod ním) dopisy nechávaly. (where letters and messages would be left)

Pavel_III

Moderátor
#3139 - 4. 10. 2021, 17:10

Novinka z Rakouska:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pavel_III

Moderátor
#3140 - 1. 11. 2021, 13:36

Je tu někdo, kdo by mi něco zkusil vydražit na Darabanthu?

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.