shareman

Uživatel
#291 - 4. 9. 2021, 12:23

Obrázek vložený uživatelem

Nejaký čas po kontaktovaní Frasera posunuli známku do aukcie Feldman, ale opäť ako "nepoužitú". Feldmana som kontaktoval, uvidíme či budú mať so mnou nervy aj do tretice.

MikyM

Uživatel
#292 - 6. 9. 2021, 06:28

Dotaz na Jaromíra …

  • už se ví, zda se vaše kniha bude prodávat za pár dní na letošním podzimním Sběrateli? A pokud ano kolik bude stát? ˇat vím, kolik si mám vybrat z prasátka 😃
    Děkuji.

Jaromir

Moderátor
#293 - 6. 9. 2021, 19:07
Dotaz na Jaromíra … už se ví, zda se vaše kniha bude prodávat za pár dní na letošním podzimním Sběrateli? A pokud ano kolik bude stát? ˇat vím, kolik si mám vybrat z prasátka 😃 Děkuji.

Kniha je vytištěná, jen má tiskárna problém s kartonem na obal, takže nevím, zda se to do Sběratele stihne. Kniha má 153 stran, je na formátu A4, na matném křídovém papíru, tvrdé desky jsou laminované matným laminem.
Předpokládaná cena 800- 850,-Kč. Na Sběrateli se prodávat nebude. Pokud se zadaří, bude mít kniha slavnostní křest na schůzce sběratelů známkových zemí v Praze v pátek 10. září v restauraci Kobyla v 17.00. Bližší informace na stránkách známkové země Ivo Szostoka.
Pokud se nezadaří, další křest bude mít kniha na výstavě NITRA 15.-19. září 2021.

MikyM

Uživatel
#294 - 7. 9. 2021, 09:24
Kniha je vytištěná, jen má tiskárna problém s kartonem na obal, takže nevím, zda se to do Sběratele stihne. Kniha má 153 stran, je na formátu A4, na matném křídovém papíru, tvrdé desky jsou laminované matným laminem. Předpokládaná cena 800- 850,-Kč. Na Sběrateli se prodávat nebude. Pokud se zadaří, bude mít kniha slavnostní křest na schůzce sběratelů známkových zemí v Praze v pátek 10. září v restauraci Kobyla v 17.00. Bližší informace na stránkách známkové země Ivo Szostoka. Pokud se nezadaří, další křest bude mít kniha na výstavě NITRA 15.-19. září 2021.

děkuji za Info. Škoda, těšil jsem se, že si ze Sběratele přivezu pěkný dárek. Na ty Vámi jmenované akce se nedostanu. Pokud pak bude nějaký jiný prodejní kanál, dejte prosím sem vědět, rád bych si tu knihu koupil, vlastně už pod"pod stromeček".

Jaromir

Moderátor
#295 - 7. 9. 2021, 12:19
děkuji za Info. Škoda, těšil jsem se, že si ze Sběratele přivezu pěkný dárek. Na ty Vámi jmenované akce se nedostanu. Pokud pak bude nějaký jiný prodejní kanál, dejte prosím sem vědět, rád bych si tu knihu koupil, vlastně už pod"pod stromeček".

Nebojte se, s knihou pro Vás počítám. Pokud jste z Brna, tak Vám ji mohu předat i osobně, protože do Brna jezdím téměř každý týden.
Teď jsem dostal informaci z tiskárny, že kniha byla měla být kompletní ve čtvrtek odpoledne, takže by měla stihnout křest v pátek v Praze .

MikyM

Uživatel
#296 - 7. 9. 2021, 12:30

Ok, to by šlo. Budu rád. Jsem z Brna - mail: Ble-ma@seznam.cz.

Jaromir

Moderátor
#297 - 7. 9. 2021, 12:31

Přikládám skeny předni a zadní strany knihy. Na zadní straně knihy má reklamu britský znalec David Brandon, který ke knize napsal úvodní slovo.
Sken je ve špatné kvalitě, protože návrh obálky má příliš velký objem dat a musel jsem jej vytisknou a poté naskenovat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pavel_III

Moderátor
#298 - 7. 9. 2021, 18:05
Nebojte se, s knihou pro Vás počítám. Pokud jste z Brna, tak Vám ji mohu předat i osobně, protože do Brna jezdím téměř každý týden. Teď jsem dostal informaci z tiskárny, že kniha byla měla být kompletní ve čtvrtek odpoledne, takže by měla stihnout křest v pátek v Praze .

Dvě? I když moje prasátko už chcíplo hlady. 😞

Jaromir

Moderátor
#299 - 7. 9. 2021, 18:22

No, jo Pavle, kniha je navíc celá v barvě (až na několik obrázků, které jsem sehnal pouze v černobílé barvě), malý náklad 130ks, všechno jsem financoval sám, žádný sponzor, takže věř, že za uvedenou prodejní cenu na prodeji knihy nezbohatnu.
Přečti si diskusi na předchozí straně o Karáskově knize, kdy se před 20 lety náklady na podobnou knihu vyšplhaly přes 900,-Kč při nákladu 1.800ks.

Pavel_III

Moderátor
#300 - 7. 9. 2021, 18:27

Já netvrdil, že na tom zbohatneš, já jen konstatoval zdravotní stav mého prasátka! 😃
I když teda, důvod k smíchu mají spíš ti druzí, já ne. Ale titulky říkají, že platy skokově rostou, doktor bude mít 100000 ... někomu spíš ale rostou skokově výdaje, plat se zvedne o pár korun (ale o to víc se o tom bude kecat a management se bude vychvalovat do nebes),

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.