Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Pavel_III

Moderátor
#41 - 14. 3. 2014, 16:11

Výstřižek je jasný = 1 ks celistvosti, o tom jsem nikdy nepochyboval.
Takže teda osmiblok známek je 8 kusů a TL o 8 známkách je jeden kus? Jo, to by mohlo být. 🙂

babygulka

Moderátor
#42 - 14. 3. 2014, 17:50

Pavle predsa mas jeden PL tak je jedno kolko je v nom znamok ratas hodnotu jedneho celku...

Pavel_III

Moderátor
#43 - 15. 3. 2014, 04:47

No dyť. PL je kus jeden a osmiblok (čtyřblok, dvoupáska, ...) je kusů 8 (4, 2). Takto jsem to myslel.

pavlinka

Moderátor
#44 - 16. 3. 2014, 12:22

Tak jsem se včera zúčastnila akce v Blavě. Po první pozvánce jsme ještě přemýšleli, jestli jet. Pak přišla druhá s pozváním na odpolední oslavu životního jubilea pana Jankoviče pro rodinu a blízké přátele a bylo jasno. 😉 Nelituji ani trochu. Komentovaná přednáška ke každému listu exponátu s důrazem na největší zajímavosti. On ten námětový exponát na takové úrovni (95 bodů FEPA a 92 FIP) už spíš připomíná třídu poštovní historie. Taková akce už se mně, asi nikdy nepodaří navštívit. Zájem byl poměrně velký, ale od nás jsem tam byla sama 🙄 Po obědě ještě přijela "delegace" z Práglu - pan Černík (pac- auction) s kolegy. Odpolední oslava byla perfektní a měla jsem možnost poznat samotného oslavence a jeho rodinu, taky z jiné stránky. Ti, co se baví vystavováním námětových exponátů a taky naši jurymani, by takovou akci potřebovali jako sůl. Velká debata byla o národních komisařích a jejich práci na výstavách, o velikosti listů, na které se dává exponát a mnoho jiných technických záležitostí. Panu Jankoviči velký dík!

pavlinka

Moderátor
#45 - 11. 6. 2014, 01:07

V Polsku právě skončila výstava, kterou tam brali dost vážně. Výsledky zde
http://www.zgpzf.pl/images/news_files/p18q3nc1h71bm7di27ii110t1frb2.pdf

Pavel_III

Moderátor
#46 - 11. 6. 2014, 02:59

To nemožeš napsat rovnó, že máš skoro hlavní cenu? 😁 Přesněji řečeno hned dvě?

pavlinka

Moderátor
#47 - 11. 6. 2014, 10:14

Toš enom skoro. Grand Prix dali dospělákovi, aby to nebylo blbé 😃

ikanek

Moderátor
#48 - 11. 6. 2014, 19:26

Taky gratulace. A jak jsi dopadla na své poslední olympiádě? Nikde jsem výsledky zatím nenašel.

pavlinka

Moderátor
#49 - 11. 6. 2014, 20:02
Taky gratulace. A jak jsi dopadla na své poslední olympiádě? Nikde jsem výsledky zatím nenašel.

Blbě a to tak, že jsem vzteklá ještě teď. 👿 Byla jsem třetí. Po prvním místě jsem neprahla, protože už před soutěží všechny navnadili krásnýma cenama (pro kategorii "C"- tablet!) a jak řekl taťka, že takové ceny musí zůstat doma (tak to taky bylo) jsem si byla jistá druhým místem. No test dopadl výborně, ale exponát mně ohodnotil jeden "juryman" tak, že okatěji už to nešlo. Přede mě se dostal kluk z Jihlavy o 1 bod a půl tuším. Hodnocení od toho pána bylo všem okolo 15-ti bodů, Jihlavákovi 20 a mně tuším 5 😃 Byla to moje poslední olympiáda a dobře i tak. Vyhrála jsem finále čtyřikrát- z toho dvakrát s nejvyššíma bodama, což se už možná žádné holce nikdy nepodaří a nakonec ani žádné rozloučení, ani podání ruky, žádná kytka, tak jsem to i obrečela. Bylo tam zasedání výkonného výboru a mohl aspoň někdo něco no. Jo setkala jsem se tam s Neumannem tady z fora- jak kytarista ze Stounů 😃 Má mě vyfocenou, tak možná to sem dá. Vašek Špatný byl nasraný hned ráno a po obědě byl na vše nasraný ještě třikrát tolik. Až se na to vykašle (a že o ničem jiném nemluvil) tak bude po olympiádě. Sláva vítězům a čest poraženým. Pro pořadatele Oldu Pelíška a jeho manželku jen superlativ!!!! Krásné místo a ceny pro děcka parádní.

pavlinka

Moderátor
#50 - 11. 6. 2014, 20:03

Z místa pobytu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Antonín Novotný - čistá - č. 1091

Antonín Novotný - čistá - č. 1091

Cena: 39,- Kč

Přejít na eshop
1. výročí Květnového povstání - čistá - č. 433-434

1. výročí Květnového povstání - čistá - č. 433-434

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1437

Rakousko - čistá - č. 1437

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Desky na albové listy SR se zlatotiskem

Desky na albové listy SR se zlatotiskem

Cena: 290,- Kč

Přejít na eshop
Michel číslo 242 - Francie

Michel číslo 242 - Francie

Nabídněte cenu

Přejít na eshop
SF řezačka na hawidky SCHNEIDER do délky 180 mm - 319 565

SF řezačka na hawidky SCHNEIDER do délky 180 mm - 319 565

Cena: 779,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1422

Rakousko - čistá - č. 1422

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Šport: Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011 - Slovensko č. 493 a 494

Šport: Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011 - Slovensko č. 493 a 494

Cena: 32,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1245

Rakousko - čistá - č. 1245

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1556

Rakousko - čistá - č. 1556

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop