Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

regula_jan

Moderátor
#61 - 12. 6. 2014, 14:02
napsal/a: A co nebude, to je výstava Plzeň 2015. To bylo skrečováno. Hlavně proto, že na to ještě nemákli. ...

Otázkou je, jakém jsou stavu. Jak tu dávala Pavlínka odkaz na to Polsko, tak jsem se díval i na fotky a docela mě překvapilo, že je mají dřevěné. Tak mě tak napadá otázka, kolik by tak jeden takový rám stál...

Maxmilian

Uživatel
#62 - 12. 6. 2014, 19:34

muj respekt a gratulace Pavlinko,priste bude urcite zlato!

pavlinka

Moderátor
#63 - 12. 6. 2014, 20:26
muj respekt a gratulace Pavlinko,priste bude urcite zlato!

Díky Maxi, ale příště už na olympiádě žádné zlato nebude. No a na výstavách- jako správná reprezentantka, to zlato musí byt 🙂

Pavel_III

Moderátor
#64 - 12. 6. 2014, 23:38
Díky Maxi, ale příště už na olympiádě žádné zlato nebude. No a na výstavách- jako správná reprezentantka, to zlato musí byt 🙂

Tož to mne celkem uspokojí, když to bude víc jak diplom za účast. 😳

Jaa-chym

Uživatel
#65 - 12. 6. 2014, 23:41

taktéž se připojuji s gratulací, nejen za píli a trpělivost! hodnocení neřeš, odpověz si sama, jestli si pro to udělala maximum a zasloužila si víc. Určitě ano a proto ty můžeš mít svědomí čisté!
my s maxem že bychom se přihlásili leda tak na paralympiádu, ne? 😉

Pavel_III

Moderátor
#66 - 12. 6. 2014, 23:43

Na paralympiádě bych možná nebyl poslední! 😃 To není špatné nápad, tohleto. 😉

regula_jan

Moderátor
#67 - 12. 6. 2014, 23:54

Možná zajímavý podnět pro svaz na zvýšení členské základny - filatelistická paralympiáda pro všechny bez rozdílu věku

pavlinka

Moderátor
#68 - 13. 6. 2014, 00:02
Na paralympiádě bych možná nebyl poslední! 😃 To není špatné nápad, tohleto. 😉

Vzhledem k tomu, že máš špatné oči, by to asi šlo. Tvrdili by ale, že podvádíš, protože najdeš na přetiscích kdejaký minipidi mušinec a to mně nejde furt do hlavy, jak to tam vidíš 😉
Ale dál- dnes přišly exponáty a hromada upomínkových věcí kolem. Hezké diplomy a nááádherná medaile. Katalog výstavy taky na velmi vysoké úrovni! Museli sehnat dobré sponzory, protože vydání musela byt veliká. Na místě byl náš pan komisař (aspoň myslím) a tak snad něco napíše o tom, jak to tam přímo vypadalo. Prý mně snad dojde i nějaký pohár tak jsem zvědavá a dám posléze foto. 😉
A nakonec pro Jaa-chyma- výsledek z výstavy mně spravil filatelistickou náladu na dlouho dopředu. 😎

Pavel_III

Moderátor
#69 - 13. 6. 2014, 00:51
Vzhledem k tomu, že máš špatné oči, by to asi šlo. Tvrdili by ale, že podvádíš, protože najdeš na přetiscích kdejaký minipidi mušinec a to mně nejde furt do hlavy, jak to tam vidíš 😉 Ale dál- dnes přišly exponáty a hromada upomínkových věcí kolem. Hezké diplomy a nááádherná medaile. Katalog výstavy taky na velmi vysoké úrovni! Museli sehnat dobré sponzory, protože vydání musela byt veliká. Na místě byl náš pan komisař (aspoň myslím) a tak snad něco napíše o tom, jak to tam přímo vypadalo. Prý mně snad dojde i nějaký pohár tak jsem zvědavá a dám posléze foto. 😉 A nakonec pro Jaa-chyma- výsledek z výstavy mně spravil filatelistickou náladu na dlouho dopředu. 😎

No, to je tím, že se na to koukám pravým očkem! 😁 A na co pravým očkem pohlédnu ... dioptrií mám sice dost, ale rozlišitelnost mám, tluču do dubového stolu, dobrou. Pravda, když na cokoliv koukám očkem levým, tak to leda tak prstem na brailovo písmo a to su teda negramotné. 😉

babygulka

Moderátor
#70 - 13. 6. 2014, 20:01
napsal/a: Jo setkala jsem se tam s Neumannem tady z fora- jak kytarista ze Stounů 😃 Má mě vyfocenou, tak možná to sem dá. ...

😁 Tak kytarista ze Stounů přikládá fotografii... 😁

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

tak hadam nevyzera ako Keith Richards s cetkami na hlave 😁

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Rakousko - čistá - č. 1919

Rakousko - čistá - č. 1919

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko 1991-2000, (39) - bez obalů

Rakousko 1991-2000, (39) - bez obalů

Cena: 371,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy CONTOUR-S  Vatikán (Citta del Vaticano) 1984-2004, (77 listů), nezasklené, papír 250gr.

Albové listy CONTOUR-S Vatikán (Citta del Vaticano) 1984-2004, (77 listů), nezasklené, papír 250gr.

Cena: 924,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1406-1408

Rakousko - čistá - č. 1406-1408

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy POMfila SR - ročník 2015, A4, papír 160 g, zákl. verze - (5), vč. zesílených obalů

Albové listy POMfila SR - ročník 2015, A4, papír 160 g, zákl. verze - (5), vč. zesílených obalů

Cena: 52,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1707

Rakousko - čistá - č. 1707

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1907

Rakousko - čistá - č. 1907

Cena: 11,- Kč

Přejít na eshop
1968, Světová výstava poštovních známek PRAGA 68, PT 4

1968, Světová výstava poštovních známek PRAGA 68, PT 4

Cena: 49,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1235

Rakousko - čistá - č. 1235

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Znamení zvěrokruhu - Panna - razítkovaná - č. 258

Znamení zvěrokruhu - Panna - razítkovaná - č. 258

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop