Moderátoři: smith

jano7B9

Uživatel
#821 - 3. 6. 2012, 15:46

papierove.tak sice som si to cital ale uz si nepametam, mal ich tam asi 5 roznych vystavenych s popisom a roznymi cenami .... a dost ludi sa mu stavalo pri nich a pytali sa ho preco to tolko stoji a co je to zac a tak 🙂
ani nevedeli ze slovensko tlaci svoje bankovky...
.
dnes mi v bille vydali rovno dve slovenske dvacky... ale nie unc 😃

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Jozino89

Uživatel

Archypov

Moderátor
#823 - 20. 9. 2012, 22:03

Som sa rozhodol, že v sobotu skočím na kafe do Krakovian a popritom mrknem či na niečo na burze náhodou nenatrafím. Ide niekto?

l_m_2009

Uživatel
#824 - 21. 9. 2012, 01:37

Archy: Dobre, že si mi ju pripomenul. Ak nezaspím, možno sa tam stretneme 😃

Archypov

Moderátor
#825 - 21. 9. 2012, 19:48
Archy: Dobre, že si mi ju pripomenul. Ak nezaspím, možno sa tam stretneme 😃

Budem rád. Príde ešte niekto?

tenzor

Moderátor
#826 - 21. 9. 2012, 20:06

Pokud mě někdo doveze z Brna a zpět do Brna (tak abych tam byl nejpozději v 14 hodin), tak klidně.. 😁

grofik

Uživatel
#827 - 21. 9. 2012, 20:13
Pokud mě někdo doveze z Brna a zpět do Brna (tak abych tam byl nejpozději v 14 hodin), tak klidně.. 😁

Navrhujem napíš kukláčom , že v Krakovanoch pri Kultúrnom Dome si niečo ukryl z vecí čo ich zaujímajú 😃 garantujem ti rýchly dovoz aj odvoz, do 14 tej budeš mať dosť času aj na diskusiu kruhu priateľov 😁 😁 😉

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Archypov

Moderátor
#828 - 23. 9. 2012, 00:06

Počúvajte ma grofik, vy ste dnes bol na akcii? Vy ste ako nejaký tieň, ja Vás nepoznám, Vy mňa áno, dnes sme sa asi videli, prečo ste sa nepristavil? Poznám polovicu fóra Vás nepoznám osobne. Dúfam že nesmrdím, na kafe mám... 🙂

grofik

Uživatel
#829 - 23. 9. 2012, 07:34

to Archy ; bol som tam ,videl som Vás , ale ja chodievam poväčšine na burzy v druhej polovici dejstva, pokiaľ obzrem nejaký krištál , trochu prehodím reč s pravidelnými predajcami to chvíľu trvá, malé spestrenie včera bola partia z "Malého Ríma" 🙂 , až potom si dám kávu vonku na podiu. 😉
Nespochybnujem Vašu solventnosť na kávu.

Nebojte sa niekedy bude príležitosť. 😉

Dokonca občas sa zaujímam aj o Vaše odborné pôsobenie , nakolko literárny talent máte čo pri Vašej odbornosti je vynikajúce, len treba počkať pokiaľ sa Vám utriedia myšlienky zo získaných vedomosti.

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Archypov

Moderátor
#830 - 23. 9. 2012, 09:55
to Archy ; bol som tam ,videl som Vás , ale ja chodievam poväčšine na burzy v druhej polovici dejstva, pokiaľ obzrem nejaký krištál , trochu prehodím reč s pravidelnými predajcami to chvíľu trvá, malé spestrenie včera bola partia z "Malého Ríma" 🙂 , až potom si dám kávu vonku na podiu. 😉 Nespochybnujem Vašu solventnosť na kávu. Nebojte sa niekedy bude príležitosť. 😉 ...

😁 😁 😁 geniálne, ďakujem, počkáme a uvidíme... 😈

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.