Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Washa

Uživatel
#691 - 15. 12. 2015, 17:08

Jó, kdyby to byly samolepky :-) Ale bohužel jsou to platné české poštovní známky 😞 Ale sbírat si pochopitelně může každý co chce a za co chce utrácet své vydělané peníze. Rozhodně si myslím, že je to lepší než nákup "nezaručených pravostí" na Aukru. Což mnozí také dělají. Ale i to je jejich věc.

al_bunda

Uživatel
#692 - 15. 12. 2015, 21:23

Ale jo, at si utraci kazdy za co chce. Ja se jen divil :-) Pises, ze to jsou bohuzel platne ceske postovni znamky a smutny smajlik, proc to ? Co se tyce znamek jsem konzerva a tohle s nejvetsi pravdepodobnosti nikdy sbirat nebudu. Me se vzdy libily ceske znamky nejen z toho duvodu, ze to jsou svym zpusobem umelecka dila a byla za nema uzasna prace rytcu. Ofset je nuda.

solmyr

Uživatel
#693 - 15. 12. 2015, 23:29

tul-uk napsal/a:

Krom symbolů pro tiskové pole jsou naprosto totožné. ...

Děkuju za info, už to vypadalo, že vydali vícero verzí sešitků. No, kupodivu to prodávají za nominál (takže pod náklady) a to se málokdy vidí, zřejmě to berou jako reklamu firmy ... častější jsou jiní, kteří se (celkem pochopitelně) snaží dostat zpátky vložené náklady, anebo na tom chtějí (méně nebo více) zbohatnout ... ale to se myslím tady už řešilo vícekrát.

Washa

Uživatel
#694 - 16. 12. 2015, 18:53

pro al.bundu=> Bohužel se tyto známky nedají sehnat přímo ze zdroje, ale vždy přes nějakého překupníka. Až na pár vyjímek, chtějí na tom tyto existence povětšinou hooodně vydělat! Takže sumy za známky se šplhají do závratných výšin i přes 100 Kč za obyčejnou 13 Kč známku. proto ten smutný smajlík. Jinak mi tyto známky dělají filatelistickou radost, to ano!!! Uvidíme nakonec, jak se k tomu postaví výstavní jury, až budou tyto známky v exponátech!

kolda1981

Uživatel
#695 - 16. 12. 2015, 21:00

Dobrý den,

můžete mi dát vědět do emailu : jaromirkoles@seznam.cz , kde se dá sehnat sešitek Českomoravské komoditní burzy . Předem děkuji

Pavel_III

Moderátor
#696 - 16. 12. 2015, 22:40

Hallo nk999!

Z okupačních vydání mám k dispozici k prodeji tyto zde: https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/okupacni-vydani-a-dalsi-pretisky-na-madarskych-znamkach-22479 - je tam Čakovec (Zalaújvár), Budapešť a Muraszerdahely (Mursko Središče), k dispozici mám i nějaký Debrecín (včetně zkusmých tisků definitivního vydání) a pár známek Fiume (dokonce jednu s prvním typem ručního přetisku). Nové Zámky, Satu-Mare mám jen po jednom exempláři, takže neprodávám a Vienna nemám vůbec (mám jen tomu podobný neznámého původu).
Mohu ale nabídnout i něco z přetisků po II. válce. Ty Zakarpatské Ukrajiny, nějaký Chust, Rimavskou Sobotu, jeden Zilah (přetisk).

P.S.: Bude zde někdo tak hodný a přepsal by to do angličtiny? "Z" by to ještě šlo, ale "do", Masa Bob mlufyla tsechcky. 🙂 😳

Pavel_III

Moderátor
#697 - 16. 12. 2015, 22:41

Na Vlastní známky mi momentálně došly fondy. A nejen na Vlastní známky. Potřeboval bych nějakou dotaci. nevratnou, pochopitelně.

nk999

Uživatel
#698 - 17. 12. 2015, 00:39

Hi Pavel,

Thanks for your reply! I would be interested in Čakovec and maybe some others. Can I contact you directly? I dont want to bother rest of the forum folks with this. Or you can contact me to nk9992@outlook.com.

Regarding language, dont worry, Im using Google or Chrome translate so you can continue writing in Czech :-).

Best regards,
Nathan

al_bunda

Uživatel
#699 - 17. 12. 2015, 09:56
Na Vlastní známky mi momentálně došly fondy. A nejen na Vlastní známky. Potřeboval bych nějakou dotaci. nevratnou, pochopitelně.

Hh, to bych potreboval taky :-) Toz zkusime zrobit nejaky projekt (treba rozvoj mladeznicke filatelie) a to by v tom byl cert, aby nam to v Bruselu nepriklepli :-)

al_bunda

Uživatel
#700 - 17. 12. 2015, 09:58
pro al.bundu=> Bohužel se tyto známky nedají sehnat přímo ze zdroje, ale vždy přes nějakého překupníka. Až na pár vyjímek, chtějí na tom tyto existence povětšinou hooodně vydělat! Takže sumy za známky se šplhají do závratných výšin i přes 100 Kč za obyčejnou 13 Kč známku. proto ten smutný smajlík. Jinak mi tyto známky dělají filatelistickou radost, to ano!!! Uvidíme nakonec, jak se k tomu postaví výstavní jury, až budou tyto známky v exponátech!

Prave proto bych se na to vykaslal. Podporovat prekupniky a platit za to tezce pres nominal. A jestli to bude mit nekdy nejakou cenu, tak nam to uz muze byt jedno neb budeme mrtvi :-)

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.