Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Jirka999

Uživatel
#1 - 15. 6. 2011, 15:08

Sem můžete psát, s jakými poštami máte dobré zkušenosti, a s jakými naopak. Může to pomoci mnoha sběratelům.

Nejlepší zkušenost mám s poštou Pardubice 2.

babygulka

Moderátor
#2 - 15. 6. 2011, 18:07

mne Dracek posielal zasielku este pred Vianocami roku 2010, zial bol este marec 2011 zasielka neprisla, pricom v aprili mi len dosiel papier ze sa zasielka asi stratila cize som to reklamoval...

dalsi pripad mal som objednane Vario listy od obchodnika, balik prisiel poskodeny, nastastie listy boli ok...
chodi mi casopis MR v schranke ho vzdy vidim prelomeny, cize casopis je v polovicke prelomeny...
takze nemam dobre skusenosti s postou, platime za ich sluzbu vysoke poplatky a to uz nehovoriac do CR a kvalita nulova, skor sa vzdy obavam ci to pride ok...

tenzor

Moderátor
#3 - 15. 6. 2011, 19:45

S jakou poštou mám špatné zkušenosti? S ČESKOU 😈
Je to ale skoro výhradně jen u balíků, v poslední době mi jeden ztratili a druhý v rámci toho, že si hrají na celní deklaranty, čeká už 2 měsíce na doručení.
Listovní zásilky většinou chodí bez problémů.

ikanek

Moderátor
#4 - 15. 6. 2011, 19:53
S jakou poštou mám špatné zkušenosti? S ČESKOU 😈 Je to ale skoro výhradně jen u balíků, v poslední době mi jeden ztratili a druhý v rámci toho, že si hrají na celní deklaranty, čeká už 2 měsíce na doručení. Listovní zásilky většinou chodí bez problémů.

To mi povídej, teď mi jedna zásilka (malý dopis od soukromé osoby) taky leží na celnici v Praze. Musel jsem napsat plnou moc pro poštu a poslat to emailem. Snad to nebude trvat 2 měsíce.

babygulka

Moderátor
#5 - 15. 6. 2011, 20:12

to je svinstvo no co uz hrabu peniaze, ale povedia Vam ze vsetko robia pre blaho a dobro zakaznika!!!!!

Jirka999

Uživatel
#6 - 16. 6. 2011, 15:14

Já mám problémy také s balíky. Listovní zásilky v pohodě (posílám si pro každou nálepku a každé druhé razítko a ještě se nic neztratilo)

braun viktor

Uživatel
#7 - 20. 6. 2011, 18:58

Koiko Tomio

Uživatel
#9 - 21. 6. 2011, 09:46

Ach jo, Č.POŠTA -kapitola sama pro sebe ......
Od kolegy jsem zde kupoval bankovky J.Vietnamu - ztratily se někde cestou. Reklamovali jsme to dle podacího čísla, měsíc jsme čekali a stejně se to nenašlo. Pocit natěšenosti z nových přírůstků, ale nic nenahradí...... 😐 😐 😐

Axxxxis

Uživatel
#10 - 21. 6. 2011, 13:03
To mi povídej, teď mi jedna zásilka (malý dopis od soukromé osoby) taky leží na celnici v Praze. Musel jsem napsat plnou moc pro poštu a poslat to emailem. Snad to nebude trvat 2 měsíce.

Tohle jsem už zažil taky, na zásilku se nevztahovalo žádné clo, ale pošta si naúčtovala cca. něco kolem 100,-Kč poplatek za to vyřizování. Po odeslání plné moci to trvalo cca. týden než zásilka dorazila.

jeden z mých koníčků filatelie a známky :)

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.