Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

jan322

Moderátor
#31 - 26. 7. 2011, 18:00

Děkuji za ohlasy. Dnes jsme s paní pošťačkou sepsali čestné prohlášení o tom, že mince měla skutečně danou hodnotu. Prohlášení se odesílalo zpět do Prahy. O dalším vývoji budu informovat.

www.slezske-mince.cz
RolencH@seznam.cz

tenzor

Moderátor
#32 - 26. 7. 2011, 18:03

Presne tak, musi zaplatit castku na kterou byla zasilka pojistena, i kdyby v ni bylo zasilano suche z nosu. V pripade extremni nespoluprace je potreba medializace a v krajnim pripade zaloba.

dědek

Uživatel
#33 - 26. 7. 2011, 18:52

Zákon č. 29/2000 Sb. o poštovních službách § 13 odstavec 2.:
„Při ztrátě poštovní zásilky hradí provozovatel škodu ve výši ceny, kterou měla poštovní zásilka v době a místě jejího poštovního podání. Byla-li však sjednána náhrada škody v paušální výši, provozovatel hradí škodu ve výši sjednané paušální částky.“

Náhrada škody v paušální výši sjednána nebyla. Ta je jen u doporučené zásilky 870 Kč a u obyčejné zásilky nic.

Ta účtenka je pouze pomůcka k jednoznačnému ocenění obsahu zásilky. Nemůžou ji vyžadovat, stačí vaše prohlášení o ceně a v případě pochybností si to pošta sama nechá ocenit. Pokud by obsahem zásilky byly peníze (platné 😉), pak není co řešit.

Snad vám to dobře dopadne a pošta všechno nahradí.

elle

Uživatel
#34 - 26. 7. 2011, 20:00
Presne tak, musi zaplatit castku na kterou byla zasilka pojistena, i kdyby v ni bylo zasilano suche z nosu. V pripade extremni nespoluprace je potreba medializace a v krajnim pripade zaloba.

Zni to sice logicky, ale bohuzel tomu tak neni.

*Reklamace a náhrada škody

  1. Podnik hradí jen skutečnou škodu do výše sjednaného
    limitu odpovědnosti (do výše udané ceny).*

viz. Poštovní a obchodní podmínky České pošty - str. 90 s.p.http://www.ceskaposta.cz/assets/nastroje/ostatni_sluzby.pdf

elle34 (zavináč) upcmail.cz

jan322

Moderátor
#35 - 26. 7. 2011, 20:14

Čistě teoreticky:

Koupím minci na aukci, mám od ní doklad, stála mě 5000Kč
Prodal jsem minci přes aukční server, mám doklad o prodeji, prodala se za 6000Kč

Minci jsem odeslal v obálce pojištěné na 11000Kč, zásilka se ztratí.
Zákazníkovi, jemuž nebyla dodána zásilka musím vrátit zpět peníze, tedy 6000Kč
Přišel jsem o hodnotnou minci za 5000Kč
Nemám ani peníze, ani minci - skutečná škoda je 11000Kč a na tolik byla pojištěna zásilka.

Je to logické, ale předpokládám, že pošta nebude počítat s tím, že zákazníkovi vrátím peníze.

www.slezske-mince.cz
RolencH@seznam.cz

dědek

Uživatel
#36 - 26. 7. 2011, 20:21

jan322: Škodu byste měl 6000 Kč. Nepřepočítal jste se trochu?

elle

Uživatel
#37 - 26. 7. 2011, 20:24

Jinak receno, "udana cena" neni primo "pojisteni na onu castku". Udana cena je jen jakasi horni hranice hodnoty zasilky udane odesilatelem, a CP ma pravo dale overovat opravnenost pozadavku na nahradu skody v opravdove vysi hodnoty obsahu zasilky.
Jinak vsechny doporuceny zasilky jsou automaticky pojisteny na 500Kc a v pripade ztraty se tato castka automaticky pausalne vyplaci. U zasilek pojistenych nad 500Kc se vyplaci jen jejich skutecna (zjistena) hodnota.

elle34 (zavináč) upcmail.cz

dejvy

Moderátor
#38 - 26. 7. 2011, 20:24
Čistě teoreticky: Koupím minci na aukci, mám od ní doklad, stála mě 5000Kč Prodal jsem minci přes aukční server, mám doklad o prodeji, prodala se za 6000Kč ...

Tento příklad mi připomíná starý židovský vtip:
"Mít sto korun a nemít sto korun, to je dvěstě korun rozdíl".
Skutečná škoda v tomto případě nemůže být 11.000 Kč, ale podle úhlu pohledu 5.000 Kč nebo 6.000 Kč.

jan322

Moderátor
#39 - 26. 7. 2011, 20:26

Nepřepočítal, vím co píšu.
dejvy: ano, je mi to jasné 😁 Pro poštu by byla pojistka 5 nebo 6 tisíc.

www.slezske-mince.cz
RolencH@seznam.cz

elle

Uživatel
#40 - 26. 7. 2011, 20:29
Čistě teoreticky: Koupím minci na aukci, mám od ní doklad, stála mě 5000Kč Prodal jsem minci přes aukční server, mám doklad o prodeji, prodala se za 6000Kč ...

Pocitate spatne..

elle34 (zavináč) upcmail.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.