Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

numismat

Moderátor
#851 - 13. 5. 2024, 12:11
Možná se budu opakovat, snad vysvětlím: právo reklamovat ( a tedy s tím spojené nějaké zákonné lhůty apod.) vadu služby, tedy uplatnit reklamaci má odesílatel zásilky, který uzavřel s národním poštovním operátorem poštovní smlouvu. Způsob jaký jste zvolil Vy, byl evidován jako stížnost. A v žádném zákoně nenajdete stanovém lhůty na vyřízení stížnosti. Po rozpravách s právníky vím, že na jakoukoliv stížnost se ve svém důsledku nemusí povinně vlastně ani odpovídat a žádný postih z toho neplyne... Bohužel, utrácel jste čas s jednáním s Českou poštou, která tedy využila na vyřízování stížností tu běžně akceptovatelnou (ale zákonem nikde nenařizenou) lhůtu 30 dní, jednat a být především důsledný, jste měl hned s odesílatelem zásilky, jehož jste platícím zákazníkem. Z Vašeho příspěvku čtu "ale jistě cítíte, že rozhodně správné by bylo , aby doručovací subjekt sdělil obratem, a znovu říkám obratem, tedy ihned, kde se stala chyba." .... Proč? A proč obratem? (viz výše) On vám napsal, že zásilka byla doručena. Tedy rozumějme - žádný předpis nebyl porušen, uvedený druh zásilka lze doručit i vložením do domovní schránky bez podpisu. A já dodávám, že Vaše sdělení, že jste zásilku nedostal je v obecné důkazní rovině tvrzení proti tvrzení... ...

Ano, popsal jste to presne - proste posta se (casto) chova jako arogantni statni podnik nebo úřad - tak jak jsme na to byli zvykli do roku 1989, protoze se tak k lidem chovali vsude. Stylem "muzete nam polibit".
Nedavno jsem chtel cenne psani frankovat znamkami, ale bylo jich vic a dle urednice by se na vymezene misto nevesly. Mela formalne pravdu, ale byla tak neprijemna, ze jsem ji rekl, ze psani poslu z jine posty. A tam s tim nebyl problem - proste normalni lidsky vstricny pristup.

MikyM

Uživatel
#852 - 13. 5. 2024, 17:13

Arogantní přístup?
Už podruhé zde v krátké době používáte formulaci "formálně máte pravdu"... Zajímavé popsání řádné platnosti pravidel, postupů a předpisů. Že byla pracovnice nepříjemná ? Rozumím a chápu váš subjektivní pocit, z jednání,když někdo nevyhoví Vašemu požadavku, který je v rozporu se stanovenými předpisy, ale na té jiné poště bohužel, porušil pracovník předpisy... Až vám někdo pod tou známkou nalepenou mimo vymezený určený papírový štítek umně rozřízne ten igelitový obal CPS a vykrade zásilku a známku tam znovu přilepí, můžete se ohánět pak při reklamaci lidským přístupem.

Numismate, Vaše názory a přístup k tomu, co se vám zde snažím slušně vysvětlit, mě hluboce zklamaly.
Za mě - končím s touto úrovni diskusi.

numismat

Moderátor
#853 - 13. 5. 2024, 18:38
Arogantní přístup? Už podruhé zde v krátké době používáte formulaci "formálně máte pravdu"... Zajímavé popsání řádné platnosti pravidel, postupů a předpisů. Že byla pracovnice nepříjemná ? Rozumím a chápu váš subjektivní pocit, z jednání,když někdo nevyhoví Vašemu požadavku, který je v rozporu se stanovenými předpisy, ale na té jiné poště bohužel, porušil pracovník předpisy... Až vám někdo pod tou známkou nalepenou mimo vymezený určený papírový štítek umně rozřízne ten igelitový obal CPS a vykrade zásilku a známku tam znovu přilepí, můžete se ohánět pak při reklamaci lidským přístupem. Numismate, Vaše názory a přístup k tomu, co se vám zde snažím slušně vysvětlit, mě hluboce zklamaly. Za mě - končím s touto úrovni diskusi.

Ale no tak, kolego. Ja jsem snad napsal neco neslusneho? Mate pravdu, posta i ja jsme v uvedenem pripade porusili Predpisy. Vetsinou je dodrzuji - dokonce znamky nelepim, ale predavam spolecne s cennym psanim, coz 90% postaku nechape, protoze predpisy neznaji. Co by se stalo tak strasneho, kdybych znamky nalepil (do vymezeneho prostoru) predem???
Byl bych stastny, kdyby posta striktne dodrzovala svoje predpisy. Treba baliky do ruky vozi u nas rovnou na postu. Pak neni divu, ze o takove sluzby neni mezi lidmi zajem.

koolabs

Uživatel
#854 - 14. 5. 2024, 15:32

když odbočím od toho co jsem psal,
osobně se divím že takový obr, minimálně obr zaměstnavatel v naší zemi
není schopen učit se z prikladu jinych.
u zasilkovny otevřu mobil a jednou kliknu
a jen odnesu balík. žádne vyplňování, žádný malování na balík,
a přijal jsem i odeslal radove stovku zásilek, bez jediné vady..
u české posty mam negativní skóre 1/6 prijatych zásilek.

numismat

Moderátor
#855 - 18. 5. 2024, 12:09
když odbočím od toho co jsem psal, osobně se divím že takový obr, minimálně obr zaměstnavatel v naší zemi není schopen učit se z prikladu jinych. u zasilkovny otevřu mobil a jednou kliknu a jen odnesu balík. žádne vyplňování, žádný malování na balík, ...

Ja jsem spokojen s Balikovnou České pošty, zatim take bez problemu.
V cem je Zasilkovna lepsi?

koolabs

Uživatel
#856 - 19. 5. 2024, 04:34

Dobrý den
možná se tedy pletu. Balíkovnu jsem zkoušel odeslat už hodně dávno.
Zeptám se, mohu tedy v případě opakovaných zásilek jen v aplikaci vybrat a kliknout, nic nepsat, ani elektronicky, ani na balík? A na poště jen předám a jdu?
Pro mne tady hraje roli i skutečnost, že člověka kterému podávám zásilky znám, je jen jeden a stejný a pocituji nějakou jistotu, že je zde duvěra.

numismat

Moderátor
#858 - 19. 5. 2024, 11:12
Dobrý den možná se tedy pletu. Balíkovnu jsem zkoušel odeslat už hodně dávno. Zeptám se, mohu tedy v případě opakovaných zásilek jen v aplikaci vybrat a kliknout, nic nepsat, ani elektronicky, ani na balík? A na poště jen předám a jdu? Pro mne tady hraje roli i skutečnost, že člověka kterému podávám zásilky znám, je jen jeden a stejný a pocituji nějakou jistotu, že je zde duvěra.

Dobry den, tak asi mate pravdu a objednani a podani je u Zasilkovny jednodussi. Nemam s tim zkusenost. Ja u Balikovny objednavam pres pocitac, na tiskarne vytisknu stitek, nalepim na zasilku (stacilo by jen opsat podací kód) a na poste jen predam. Opakovane poslani na stejnou adresu take neni mozne jednim kliknutim. Navic je to nekdy boj zadat adresu v souladu s databazi. Napr. je problem s diakritikou, třeba Pelhřimov to nevezme, musim napsat Pelhrimov, ale na stitku už je spravne Pelhřimov apod. Psal jsem jim mail, ale bez reakce.
Tak jsem chtel Českou postu za neco pochvalit, ale dopadlo to zase spis opacne...
Snad jen ta cena v dubnu a květnu nema konkurenci - 30 Kč za Balikovnu na adresu.

Pavel_III

Moderátor
#859 - 7. 7. 2024, 01:37
  1. července dorazila na poštu pošta z Jordánska - pro adresáty určitě důvod k velké radosti! Ptáte se proč? Inu, ukázky řeknou vše:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Pokud to nepřečtete, tak razítka jsou tato:

28 - MAR 2023
7 - MAY 2022
24 - MAY 2022
14 - MAR 2023
2023/1/30 - zřejmě něco jako Apost

Inu, D+1 vypadá v jiných zemích jinak ...

Pavel_III

Moderátor
#860 - 10. 8. 2024, 00:18

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.