Moderátoři: Jaromir, smith, ikanek

Voloda16

Uživatel
#891 - 11. 8. 2012, 08:52
mali by sme si to dat viaceri do sledovanych poloziek, nech to ma pre predajcu vacsie grady 😃 JA uz som tak urobil 😃

proč, to je nějaký rozdíl??

Arsen

Uživatel
#892 - 11. 8. 2012, 11:18
proč, to je nějaký rozdíl??

At se těší,kolik lidí o to má zájem.

Jaa-chym

Uživatel
#893 - 13. 8. 2012, 03:51

Jó, jistě , to je moc hezkej obtisk 😉 Jedině mě uklidnil ten popis - že prodává naštěstí jen jednu

http://aukro.cz/l-7-ii-typ-obtisk-na-lepu-i2540540754.html

Axxxxis

Uživatel
#894 - 13. 8. 2012, 16:04

tady prodává taky jednu s "obtiskem" 😃
http://aukro.cz/csr-l9-obtisk-na-lepu-i2540542099.html

jeden z mých koníčků filatelie a známky :)

Voloda16

Uživatel
#895 - 13. 8. 2012, 17:27
tady prodává taky jednu s "obtiskem" 😃 http://aukro.cz/csr-l9-obtisk-na-lepu-i2540542099.html

známky jsou mi španělskou vesnicí, o co jde? 🙂

Jaa-chym

Uživatel
#896 - 13. 8. 2012, 18:04

"obtiskem" je normálně myšlena výrobní vada - otisk obrazu známky na lepu, buď z válce, nebo jiného archu, viz zde:

http://aukro.cz/holubice-1920-c-143-luxusni-obtisk-nalepka-i2551250696.html

v uvedených aukcích se o toto nejedná, zde je "obtiskem" nazván mastný flek po nálepce...

Ynhoj

Uživatel
#897 - 17. 8. 2012, 13:39
Já nepopírám zločiny, které spáchali Srbové ve Srebrenici, nebo kdekoliv jinde. Ale o zločinech, které páchali Chorvaté třeba jen v Republice Srbská Krajina bylo výsledkem cca 3.000 mrtvých Srbů a 250.000 vyhnaných za pomoci jednotek NATO. Počet mrtvých a pohřešovaných Srbů v Kosovu se uvádí obdobný a uprchlíků ještě více. Na 2.000 Srbských civilistů bylo zabito bombardováním ze strany NATO (NATO navíc používalo při bombardování Srbska zakázané kazetové bomby). Ale o tom se nikde v našich sdělovacích prostředcích nepíše. Za viníky všeho byli označeni pouze Srbové a ICTY soudí pouze Srby. Uvědomte si, že 2/3 národů světa neuznaly i přes nátlak Západu Albánské Kosovo (tedy nějakých 120 států světa) a že Mezinárodní soudní dvůr v Malajsii (jehož členy jsou i evropští právníci) odsoudil George Bushe ml. a Tonyho Blaira jako válečné zločince. Tohleto není z Práva. Od známek trochu k historii, kterou bohužel píší války a známky jsou toho dokladem. Mohu doložit známky např. zaniklého a nikým neuznaného státu Republika Srbská Krajina. Mezi známkové země patří, protože ve svojí době plnily poštovní funkci.

Oni ty zločiny spíše spáchali politici typu Solana a organizace OSN...Hrstka vojáků OSN, slabě vyzbrojená nemohla vůbec,ale vůbec nic dělat. Mandát modrých přileb byl naprosto žalostný a všechny strany konfliktu si z nich dělali dobrý den...mělo se to tam tvrdě vyselektovat a třeba i násilně odzbrojovat. Srbové nejsou beránci boží,ale po těch letech muslimského útlaku v Kosovu se někdy nelze divit. Bohužel krev na rukách nemají politici, kteří za to mohou,ale zase jen a jen vojáci. Jeden z největších zločinů bylo uznání Kosova v čele s teroristou Thacim a po políbení s Madlenkou Albright ta dáma u mne skončila...Thaci je vrah, terorista, drogový obchodník s kontakty na radikální muslimy z AFG a Al-Kaidu. Kosovo je de iure první uznaný stát v jehož čele je terorirsta těžkého kalibru. Kosovo je pěkný důkaz nynějšího pokryteckého systému.

Ynhoj

Uživatel
#898 - 17. 8. 2012, 13:56
A ještě ke strachu ze "silného" Srbska. S jeho 14% inflací a 32% nezaměstnaností?

Jaromír nemyslel Srbsko jako ekonomickou sílu...Ta síla v Srbsku je někde jinde...Cožpak nevidíte jak se dnes skoro člověk musí stydět za slovo "národní". Slovo "národní" je dnes pomalu zločin. Srbové se kdysi sami osvobodili od Osmanské říše a to měli osmani velkou převahu...Srbové si svou nezávislost museli vždy tvrdě a krvavě vybojovat...V případě pozemního konfliktu by radši padli do jednoho a v tom je ta jejich síla.Proto taky v Srbsku nebyla v roce 1999 realizována pozemní fronta...V Kosovu jsou upřednostňovány zájmy albánců, "je v pořádku, že bydlejí v domech, které jim nepatří a je v pořádku, že mohou napadat třeba pravoslavné objekty...jsou to vlastné strašně moc férový lidi"

Ynhoj

Uživatel
#899 - 17. 8. 2012, 14:04

Omlouvám se, že jsem se i já vyjádřil k danému neznámkovému tématu,ale toto mně nenechalo nečinným...
Byly vůbec někdy na aukci známky z těch dočasným území po dobu války? Předpokládám, že nějaká evidence vydání asi neexistuje...

Maxmilian

Uživatel
#900 - 17. 8. 2012, 15:29

Plne a bezezbytku s Vami souhlasim,posledni valku v Evrope vedlo NATO..

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.