Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

numismat

Moderátor
#821 - 16. 12. 2023, 19:46
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-posta-zavede-premiove-postaky-241742

Jo tak, to jsem zaregistroval, ale nejsem cilova skupina...

Fidzi

Uživatel
#822 - 16. 12. 2023, 19:58
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-posta-zavede-premiove-postaky-241742

"člověka, který vás prémiově obslouží"
Už sa teším na príťažlivú pracovníčku okolo 20 rokov, ktorá príde a bude poskytovať "prémiové kompletní služby". Aj keď tento servis už dnes dosť dobre funguje, len sa to nevolá pošta. 😆

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

lub121

Uživatel
#823 - 16. 12. 2023, 20:07

Přišel jsem na poštu a chci si vyzvednout dva balíčky. Dávám na přepážku dvě uloženky a úřednice se mě ptá "chcete si vyzvednout oba balíčky?"
No co dodat.

lub121@seznam.cz

ferovyobchodnik

Uživatel
#824 - 17. 12. 2023, 09:05

asi má zkušenost, že to tak lidi nedělají... hm?

ferovyobchodnik@seznam.cz

Fidzi

Uživatel
#825 - 17. 12. 2023, 11:16

Primitívna logika hovorí - ak predložím lístok o uložení zásielky, tak si chcem zásielku vybrať. Ak predložím lístky dva, tak si chcem vybrať dve zásielky. Ak zásielku vybrať nechcem, tak lístok nepredložím alebo na poštu ani neprídem.

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

ferovyobchodnik

Uživatel
#826 - 17. 12. 2023, 13:35

Fidzi, ty se moc pohybuješ mezi rozumnými lidmi 😃

ferovyobchodnik@seznam.cz

MikyM

Uživatel
#827 - 17. 12. 2023, 17:09
Primitívna logika hovorí - ak predložím lístok o uložení zásielky, tak si chcem zásielku vybrať. Ak predložím lístky dva, tak si chcem vybrať dve zásielky. Ak zásielku vybrať nechcem, tak lístok nepredložím alebo na poštu ani neprídem.

Primitivní logika možná ano, realita našich spoluobčanů je jiná. Koukal byste, kolik lidí předloží jednu, dvě i tři "Výzvy" a pak si vezme jen něco. Chtějí vědět často jen odesílatele (jestli to není exekutor, jestli je to to, na co čekají a chtějí, mnohdy si objednávají více věcí a pak to na přepážce přeberou a něco si vůbec nepřevezmou a nevyzvednou atd..atd...

Zdržuje to. Moc. Vše fyzicky vyhledat ve skladu a donést k přepážce...
Rychlejší to bývá, zeptat se a pak říci dle podacího čísla rovnou odesílatele z dat v PC...

Ale už jsem si zvykl, že o poště a kvalitách jejich služeb hovoří často lidé, kteří vůbec, ale nemají ponětí jak to chodí a co to obnáší...

Nic ve zlém Fidzi, to tak jen všeobecně, z hlediska primitivní logiky... 😉

ferovyobchodnik

Uživatel
#828 - 19. 12. 2023, 11:12

tak jak se pošty skoro furt zastávám, tak teď mi přišlo oznámení o zásilce v zásilkovně a samozřejmě nikde nejde dohledat odesílatel... čekám jen zásilkovny, tak nevím

ferovyobchodnik@seznam.cz

MikyM

Uživatel
#829 - 19. 12. 2023, 17:06
tak jak se pošty skoro furt zastávám, tak teď mi přišlo oznámení o zásilce v zásilkovně a samozřejmě nikde nejde dohledat odesílatel... čekám jen zásilkovny, tak nevím

Tomu teď úplně nerozumím, Zásilkovna není součást České pošty. Ale asi to mají jak CP odesílatel na oznámení není povinný údaj. Zkuste kontaktovat nějakou infolinka Zásilkovny nebo přes jejich web...

ferovyobchodnik

Uživatel
#830 - 19. 12. 2023, 17:58

jasně, že nerozumíš, když to první zásilkovně mělo být balíkovně 🙂 právěže jsem čekal jen zásilkovnu, ovšem jeden pán to poslal jinak... už to je vyřešené

ferovyobchodnik@seznam.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.